8014 відвідувачів онлайн
20 498 57

Від сьогодні в Україні впроваджується в обіг нова пам'ятна монета. ФОТО

Від сьогодні, 12 січня, в Україні увійшла в обіг нова пам'ятна монета.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НБУ, монета присвячена українському історику, славісту, мовознавцю, сходознавцю, письменнику, перекладачеві, одному із засновників Української академії наук - Агатангелу Кримському.

Монета входить до серії "Видатні особистості України" і є першою пам'ятною монетою 2021 року.

Монету номіналом 2 гривні виготовлено з нейзильберу. Її тираж - 35 тисяч штук.

Від сьогодні в Україні впроваджується в обіг нова памятна монета 01

На аверсі монети розміщено Малий герб України, геометричний декор з розкритих книг, які складаються в зірку, цитата Агатангела Кримського.

На реверсі - портрет Агантагела Кримського на тлі вертикальних ліній, його ім'я і роки життя (1871-1942).

Купити пам'ятну монету "Агантангел Кримський" можна буде через такі канали реалізації:

1. Через онлайн-замовлення Національного банку. Приймання онлайн-замовлень на цю пам’ятну монету розпочнеться з 15 січня та триватиме до 22 січня 2021 року. Один клієнт зможе придбати не більше 2 таких монет.

2. Через мережу банків-дистриб’юторів (АТ "Ощадбанк", АТ АБ "Укргазбанк", АТ "АБ "Радабанк", АТ "Таскомбанк"). Банки-дистриб’ютори розпочнуть отримувати від Національного банку ці монети з 15 січня 2021 року.

3. Через інтернет-магазин Національного банку. Реалізація має розпочатися цього тижня, про що буде повідомлено додатково на офіційному сайті Національного банку та сайті інтернет-магазину. Один клієнт зможе придбати не більше 2 таких монет.

Топ коментарі
+17
С сегодняшнего дня в Украине вводится в оборот новая памятная монета - Цензор.НЕТ 4925. .
показати весь коментар
12.01.2021 07:26 Відповісти
+11
А когда выпустят монету номиналом в 6 грн. с изображением:
-на реверсе писюниста на горных лыжах с шаурмой
- на аверсе надписи "Я вам ничего не должен" (Янелох-42)
показати весь коментар
12.01.2021 08:02 Відповісти
+9
добавляйте, шо вы пили нормальное (для вас) разбавленное пиво) и скажите , шо не так. Но было еще и ненормальное разбавленное(перебор воды), на вкус - моча молодого ослика, без перебора , вкус более зрелого архаровца, ставшего до вiтру. А ваапше-та для таких вот как вы, сов пропаганда(просоветскогеббельсовская брехня) ратовала через методички, шо совко человек , следуя на работу и имея в кармане 1 крб, мог тудым-сюдым проехать по 5 коп в удушливо -переполненном общественном транспорте(я так один раз проехал свою остановку, бо в спину уже несколько остановок безжалостно впился бюст какой-то ракухи, пришлось пехом возвращаться, бо ко всему еще и не попасть в автобус, из-за переполненности). по пути на работу примерный советский гражданин мог купить сигареты " Беломор-Канал",по 22 коп, да спички "пламя революции" (полпачки исчиркаешь, пока загорится одна спичка) по 1 коп. Газету "Правда" ( по советски) - 2 коп. На пути домой с работы простой советский рабочий мог выпить у автомата бокал пивасика за 15 коп - суть похлеще, чем ослиная моча. За 45 коп простой рабочий мог "поласувати" комплексным обедом в заводской столовой: первое - борщ, в котором выварена жила с плеврой от какого-то мяса, второе - какая-то каша залитая меркаптанным жиром, который мог вызвать не то шо язву желудка, но и поставить на дыбы поджелудочную. А в том меркаптановом жиру , еще и кусок сала со шкурою забитого животного, да со щтениой... На третье - компот. На вкус змывкы, после полоскания посуды... Пане любитель совкоотстоя, смачного...
показати весь коментар
12.01.2021 08:59 Відповісти

Завантаження...