10936 відвідувачів онлайн
3 516 63

Досягнуто домовленості про постачання української електроенергії в Молдову та Румунію, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив президент Володимир Зеленський.

"Є безліч напрацювань для поглиблення нашої співпраці в енергетичній сфері. Це збільшення обсягів зберігання природного газу молдовської сторони в українських сховищах, проєкт транзиту європейського газу територією Молдови в Україну, відновлення поставок електроенергії в Молдову і транзиту електроенергії з України в Румунію, який пройде територією Молдови", - зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив також на важливості спільної боротьби з контрабандою на українсько-молдовському кордоні, "особливо на його придністровській ділянці".

"Це справді дуже важлива сфера нашої співпраці, з огляду, зокрема, і на наше прагнення в інтеграції до спільного ринку з Європейським Союзом", - наголосив президент.

Топ коментарі
+17
мля, ви коли запустите в роботу 5 законсервованих блоків АЕС??? Навіщо купуєте е/е в касапів?
показати весь коментар
12.01.2021 14:46 Відповісти
+13
все правильно, а ми у кацапів і бульбашів купуватимемо! Стратег всраний!
показати весь коментар
12.01.2021 14:46 Відповісти
+11
а какого хрена в мордоре эл-во покупать собрались?
показати весь коментар
12.01.2021 14:46 Відповісти

Завантаження...