6192 відвідувача онлайн

На Львівщині циркулює мутований коронавірус, - епідеміолог

На Львівщині циркулює мутований коронавірус, - епідеміолог

Львівська епідеміологиня Наталія Тімко заявила, що в області циркулює мутований тип коронавірусу, який належить до лінії китайського походження.

Про це вона розповіла під час брифінгу 12 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Tvoemisto".

За її словами, Львівський лабцентр сам не визначає типи коронавірусу, але позитивні зразки періодично направляє у вірусологічну референс-лабораторію Центру громадського здоров'я.

"Дійсно, з Центру громадського здоров'я надійшла інформація, що в Україні виявили 5 різних генотипів коронавірусу. Зокрема, у Львівській області циркулює різновид коронавірусу В1.1. Це лінія китайського походження", - зазначила епідеміологиня.

За її словами, зразки і надалі направлятимуть у ЦГЗ, щоб з'ясувати, які саме генетичні зміни відбуватимуться і чи немає у нас британського типу.

Топ коментарі
+3
Вчера под личным контролем ******** очередной раз убит украинский Воин.
Как там в Буковеле отдохнул гидрант криворожский ?????
На Львовщине циркулирует мутированный коронавирус, - эпидемиолог - Цензор.НЕТ 1464
показати весь коментар
12.01.2021 16:32 Відповісти
+2
да и на Банковой тоже...
показати весь коментар
12.01.2021 16:29 Відповісти
+2
поставить по путях его циркуляции фотоловушки, установить период циркуляции по полученных из них данных, потом поймать и выслать его на парашу. там родина всех мутантов ))
показати весь коментар
12.01.2021 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
да и на Банковой тоже...
показати весь коментар
12.01.2021 16:29 Відповісти
Только на Львовщине !?
показати весь коментар
12.01.2021 16:29 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2021 16:33 Відповісти
И что ? Все равняются на вождя .
показати весь коментар
12.01.2021 16:34 Відповісти
Я сильно сомневаюсь в том, в Центре общественного здоровья могут делать генный анализ вирусов. И вообще, что с того, что появилась какая-то мутация? Пишут же, что предложенные вакцины против британского штамма тоже работают.
показати весь коментар
12.01.2021 16:47 Відповісти
На заборе тоже пишут...
показати весь коментар
12.01.2021 16:58 Відповісти
Видається,що над нами просто експериментують...Там такий вірус,а там інакший,там дадуть одну вакцину,а там іншу...А десь взагалі не дадуть...В політиці вже над нами проекспериментували по повній,ганяючи нас як баранів від однієї ідеї до іншої,а тепер черга фізіологіі...Піддослідні кролики ми,більше нічого,трі-чєтирє кілограма дієтічєскова лєгкоусваіваімава мяса...
показати весь коментар
12.01.2021 17:03 Відповісти
Це той, що на лижах повертається з Франківщини, точніше Бенінограду?
показати весь коментар
12.01.2021 19:06 Відповісти
От чого його там не притрусило снігом не замело , толку все рівно ніякого, один позор