4580 відвідувачів онлайн

Потрапити в США можна буде тільки з негативним COVID-тестом, - WSJ

Американський уряд планує ввести для всіх пасажирів міжнародних авіарейсів обов'язкову наявність негативного тесту на COVID-19. Перевірятимуть перед посадкою на літак у Штати.

Про це повідомило у вівторок видання The Wall Street Journal із посиланням на обізнані джерела, передає Цензор.НЕТ.

"Американські Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) планують у вівторок видати таке розпорядження - після тижнів обговорень між федеральними відомствами і робочою групою Білого дому з питань боротьби з коронавірусом", - наголошується в повідомленні.

Очікується, що наказ набуде чинності 26 січня. Наразі CDC та інші служби адміністрації допрацьовують деталі розпорядження.

Зазначається, що тестування мають проходити, зокрема, громадяни США, які повертаються з-за кордону.

Топ коментарі
+3
Ще будуть вимагати довідку про вакцинацію. Згодом. І зроблять відповідну інструкцію. Причому скажуть: китайські та касапські вакцини "не пропонувати".
показати весь коментар
12.01.2021 23:00 Відповісти
+2
Как вам !? Зато у нас *** - все ок !!!

«Нам нужно еще 8-10 недель жестких мер. Если мы не сможем остановить этот британский вирус, то к Пасхе у нас будет 10-кратная заболеваемость..»: - Меркель заявила, что полный локдаун в Германии может продлиться до апреля.
показати весь коментар
12.01.2021 23:08 Відповісти
+1
Це треба було робити ще рік тому, але ж Донні кричав, шо ніякого коронавірусу не існує, поки в Америці не почався справжній мор від ковіду. Доречі, його довбануті прихильникі трампісти і досі так вважають.
показати весь коментар
12.01.2021 23:26 Відповісти

Завантаження...