Одеський припортовий завод почав відвантаження медичного кисню для лікарень

Про це повідомляється на сайті підприємства, передає Цензор.НЕТ.
"11-12 січня в АТ "ОПЗ" відбулося відвантаження перших 9-ти тонн кисню медичного рідкого. Продукт виробництва заводу надійшов за медичним призначенням", - заявили на підприємстві.