10703 відвідувача онлайн

Прокуратура повідомила про підозру в зраді "меру" окупованого Дебальцевого

Про це пише пресслужба прокуратури в Донецькій області, інформує Цензор.НЕТ.

"Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури жителю м. Дебальцеве заочно повідомлено про підозру в участі в терористичній організації і посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 110 КК України)", - сказано в повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з липня 2019 року чоловік, будучи так званим "головою адміністрації міста Дебальцеве", спільно з учасниками інших самопроголошених органів "ДНР" забезпечує надання матеріальної підтримки представникам незаконних збройних формувань РФ.

На цій посаді так званий "мер" реалізує політику окупаційної адміністрації в Донецькій області про стягнення на її користь коштів у вигляді "податків", а також перереєстрації підприємств і промислових потужностей, що залишилися на території міста.

Крім того, через засоби масової інформації, використовуючи надані владні повноваження, проводить агітаційно-роз'яснювальну роботу з популяризації самостійності "ДНР".

Досудове розслідування проводиться співробітниками ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Топ коментарі
+5
После 7!-летнего цирка со Штепой, мэры городов по всей стране могут чувствовать себя замечательно, никакой ответственности, твори что хочешь, главное занести
показати весь коментар
14.01.2021 17:14 Відповісти
+5
Выдвигать подозрения недосягаемым для прокуратуры колаборантам и трудоустраивать у себя таких же Татарова и Портнова, это так по-зеленски.
показати весь коментар
14.01.2021 17:32 Відповісти
+1
А Реве из Бахмута ничего не предъявили, хотя он точно такой же враг Украины.
показати весь коментар
14.01.2021 17:06 Відповісти

Завантаження...