11973 відвідувача онлайн
7 098 27

Меморіальний центр "Бабин Яр" виклав у мережу тисячі архівних документів

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила керівниця проєкту "Імена" Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" Анна Фурман, яку цитує сайт центру.

Оприлюднено нові книги РАЦСів за 1927-1933 роки із Державного архіву Києва та Трудову картотеку мешканців Києва та області періоду нацистської окупації із Державного архіву Київської області.

Загалом близько 300 тисяч сканкопій документів стали доступними широкому загалу на онлайн-платформі Меморіалу.

Наразі на онлайн-платформі Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" загалом є близько 500 тисяч сканкопій документів.

Фурман заявила: "Матеріалів РАЦСів дуже багато, ми обробляємо їх частинами. Ці документи - свідоцтва про народження, шлюб, смерть тощо - користуються найбільшим попитом у населення. Завдяки цим документам люди можуть дізнатися про своє коріння, підтвердити національність, провести генеалогічне дослідження. Актові книги, що зараз перебувають на реставрації в архіві, будуть оцифровані та доступні за першої можливості".

Раніше Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" уклав із Державною архівною службою Меморандум про партнерство, який передбачає спільну роботу над створенням цифрового архіву, співпрацю у освітніх, наукових та культурних заходах.

Топ коментарі
+16
Ответ очень простой . Украиной и украинцами управляет еврейская мафия
показати весь коментар
16.01.2021 01:33 Відповісти
+16
Альфа Групп, одна из самых жестоких финансовых групп Рассеи сегодня захватила Бабин яр. Все что они пока сделали это установили спорную инсталляцию, наспех сварганенную без особой идеи, и ужасные камин с глазками, в которых непонятно кто и о чем рассказывает. Особо в них никто не смотрит. Все это четто напоминает столбление территории. Зная историю Альфа групп сложно поверить что этих цинников и психопатов как-то трогают массовые казни .Они их сами латентно проводят разоряя всех и вся.
А еще чудесным образом пропали прекрасные смереки как раз рядом с это бесталанной инсталляцией. Разом пропали -как будто отравили. Совпадение? решайте сами. Но как местный житель я каждый раз иду там и мысленно прощаюсь с парком и НОРМАЛЬНЫМ мемориальным комплексом который откровенно уродуют нынешние еврейско-российские деятели.
показати весь коментар
16.01.2021 06:43 Відповісти
+15
А ПОЧЕМУ ЭТИ ДОКУМЕНТЫ ПОПАЛИ В РУКИ ЧАСТНЫХ ЛИЦ (Мемориальный центр "Бабий Яр") ???? ЭТО Ж НЕ ГОСУДАРСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
16.01.2021 01:21 Відповісти

Завантаження...