11946 відвідувачів онлайн

Медпрацівників у Білорусі почали вакцинувати "Супутником V"

Про це повідомили в міністерстві охорони здоров'я Білорусі, передає Цензор.НЕТ.

"Заклади охорони здоров'я отримали партії вакцин "Супутник V" для вакцинації медпрацівників Білорусі - тих, які в зоні ризику. Перш за все, будуть щеплені 2 тис. 285 медпрацівників Мінська, 3 тис. 460 Брестського регіону, 3 тис. 260 - Вітебського, 4 тис. 365 Гомельського, 1 тис. 735 Гродненського, 1 тис. 610 Могилевського, 2 тис. 485 Мінської області. Близько 800 - доз для медпрацівників республіканських установ", - йдеться в повідомленні відомства.

Варто нагадати, що російська вакцина "Супутник V" досі не пройшла третього етапу клінічних випробувань. ВООЗ не підтвердила, що препарат можна використовувати. Однак в Росії на це не зважають і прищеплюють людей. До речі, вже зафіксували повторні випадки інфікування коронавірусом після такої вакцинації.

Медпрацівників у Білорусі почали вакцинувати Супутником V 01

Топ коментарі
+7
Он пфайзером привился из под полы, как правлящая верхушка зебилов
показати весь коментар
19.01.2021 10:00 Відповісти
+7
Медработников в Беларуси начали вакцинировать "Спутником V" - Цензор.НЕТ 956
показати весь коментар
19.01.2021 10:06 Відповісти
+7
Медпрацівників у Білорусі почали вакцинувати "Супутником V" - Цензор.НЕТ 3368
показати весь коментар
19.01.2021 10:12 Відповісти

Завантаження...