4586 відвідувачів онлайн
13 423 60

Перша німецька компанія відмовилася від участі в будівництві "Північного потоку-2", - Bild

Німецька фірма Bilfinger повідомила оператору "Північного потоку-2" про вихід з проєкту. Фірма побоюється санкцій США і запевнила Вашингтон, що дотримуватиметься американських законів PEESCA.

Про це у вівторок, 19 січня, пише видання Bild, посилаючись на документи фірми, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW. За його відомостями, компанія з Мангейма вже в грудні і січні повідомила Вашингтону про намір дотримуватися норм американського закону PEESCA "Про захист енергетичної безпеки Європи".

Крім того, німецька фірма повідомила про свій намір вийти з проєкту його оператора, компанію Nord Stream 2 AG. Однак "росіяни не відреагували", тому Bilfinger побоюється судового позову з боку Nord Stream 2 AG, зазначає Bild. За відомостями видання, компанія підписала з оператором проєкту кілька контрактів на загальну суму в 15 млн євро.

Нагадаємо, 19 січня США внесли до списку санкцій відповідно до закону CAATSA ("Протидія противникам Америки за допомогою санкцій") трубоукладач "Фортуна", задіяний на будівництві "Північного потоку-2". Також під санкції потрапив власник "Фортуни" ТОВ "КВТ-РУС". Санкції щодо нього передбачають заборону експорту, банківських і валютних операцій, блокування активів і майна.

Раніше з проєкту вийшли швейцарська страхова компанія Zurich Insurance Group AG, норвезька сертифікаційна фірма Det Norske Veritas Holding AG і датський консультант Ramboll.

Топ коментарі
+19
Разве такое хамское поведение американцев не повод для Путина ввести ответные санкции и запретить продавать валенки в Колорадо ?
показати весь коментар
20.01.2021 01:30 Відповісти
+14
чумная труба Путина



God blees America !
показати весь коментар
20.01.2021 01:25 Відповісти
+8
Вбухали 31 ярд долляров и такой обломчик
показати весь коментар
20.01.2021 02:46 Відповісти

Завантаження...