Російську вакцину "Супутник V" зареєстрували в Угорщині

Про це пише Politico, передає Цензор.НЕТ.
Керівник регулятора Матьянш Сентівані зазначив, що дозвіл був виданий на шість місяців із можливим продовженням "ще один раз на шість місяців".
Водночас досі незрозуміло, чи стане російська вакцина доступна в Угорщині. Зараз там очікують на висновок Національного центру охорони здоров'я, який протягом декількох тижнів винесе остаточне рішення.
пусть Сиярто и остальные "*******" сперва протестируют