7620 відвідувачів онлайн
4 880 17

Стелю, яка обвалилася в переході на Майдані, облаштовували до Євро-2012, - КМДА

Стелю, яка обвалилася в переході на Майдані, облаштовували до Євро-2012, - КМДА

Капітальний ремонт так званої "труби" на Майдані в Києві здійснювали ще в 2002 році.

Про це повідомляє сайт КМДА, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема зазначається, що підвісну стелю, яка обвалилася сьогодні, облаштовували до Євро-2012 за кошти інвесторів. Роботи виконувала приватна підрядна організація.

Причини інциденту з'ясовуються. На місці працюють представники КП ШЕУ Шевченківського району.

Один з входів у перехід на Майдані Незалежності тимчасово закритий.

Топ коментарі
+7
Боря Колесников с этого подряда однозначно ручки нагрел
показати весь коментар
22.01.2021 12:10 Відповісти
+6
Очевидно донецкий зять из строительной мафии Притулы и делал этот потолок
показати весь коментар
22.01.2021 12:14 Відповісти
+2
Это что отмазка???
показати весь коментар
22.01.2021 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боря Колесников с этого подряда однозначно ручки нагрел
показати весь коментар
22.01.2021 12:10 Відповісти
Сначала готовились к Евро2012, затем решили совместить это с подготовкой к Олимпиаде 20xx г. Одним ударом - всех зайцев...
показати весь коментар
22.01.2021 12:13 Відповісти
Очевидно донецкий зять из строительной мафии Притулы и делал этот потолок
показати весь коментар
22.01.2021 12:14 Відповісти
А Хюндаи к Евро-2012 ездят или ЧМЭЗы тягают?
показати весь коментар
22.01.2021 12:18 Відповісти
Это что отмазка???
показати весь коментар
22.01.2021 12:20 Відповісти
В 2002 году был не "капитальный ремонт", а полная реконструкция !
Но подземные паркинги под Крещатиком построить так и не додумались.
Машины стоят на тротуарах.
показати весь коментар
22.01.2021 12:28 Відповісти
Ну все! Тепер у Дебіла Віталі залізні аргументи проти пОпова на випадок дебатів-2025: ямковий ремонт доріг, каштани на Хрещатику повирубував і погано стелю у переході вклав
показати весь коментар
22.01.2021 12:29 Відповісти
И туалетов стационарных в этой центральной столичной "трубе" тоже нет.
А должны быть самые лучшие в стране, у каждого выхода !
Мэры отливают в персональном туалете, а пипл пусть учится терпеть.
показати весь коментар
22.01.2021 12:32 Відповісти
До речі, так. Ну, зараз там і підземний Глобус зачинений. А що там зараз - навіть туалету біля фудкорту немає?! На місці верхнього туалету, що був біля входу з боку переходу праворуч, зараз якась крамниця.От не пам"ятаю точно, але здається, його при Кличку вже закрили. А в наземному?
показати весь коментар
22.01.2021 14:10 Відповісти
та хоть к олимпиаде 80...
показати весь коментар
22.01.2021 12:32 Відповісти
...НЕУЖЕЛИ ОПЯТЬ ПРИВЕТ МИКЕТАСЮ( ПОТОЛОК УСТАЛ КАК СТОЛБЫ ФОНАРНЫЕ(
показати весь коментар
22.01.2021 12:38 Відповісти
просто надо перестать там ходить)
показати весь коментар
22.01.2021 12:54 Відповісти
Ну, а за предыдущие 6 лет правления Кличка никто, конечно же, не обратил не на то что переход течет после каждого дождичка.
показати весь коментар
22.01.2021 13:46 Відповісти
Пусть эксвице-премьер борис колосников и ремонтирует этот брак за свой счёт!! Он не мало бабла на сооружениях к ЕВРО 2012 наворовал! хватило ему купить у порошенко даже огромный завод "ленинскую кузню" в Киеве!!
показати весь коментар
22.01.2021 13:49 Відповісти
В этой ситуации притула проявил себя как мелкое, мстительное, подленькое, пакостливое, гаденькое существо! Тьфу!
показати весь коментар
23.01.2021 04:45 Відповісти