Передача утримуваних в ОРДЛО осіб відбуватиметься через Мінськ, - Денісова

Як передає Цензор.НЕТ, про це омбудсмен сказала в коментарі Радіо Свобода.
"Ми дізналися нову інформацію, її поширили. Наша інформація була правильна. Потім іншу інформацію почали поширювати деякі політики, нібито (передавати) будуть через Майорськ (КПВВ "Майорське"- ред.), а потім все ж сталося так, як сталося. Тобто, вони за планами поїхали через Донецьк - Луганськ - Ростов-на-Дону - Мінськ. Потім потрібно, щоб це вирішували уповноважені органи з пропуску", - сказала Денісова.
Омбудсмен додала, що нової інформації про передачу поки немає.
Шота накрутили, набуровили так, шо не понять...