Семеніхін перемагає на повторних виборах мера Конотопа, - "Чесно"

Про це повідомляє рух "Чесно", передає Цензор.НЕТ.
"Станом на 7:00 майже всі дільниці, крім двох, які уточнюють протоколи, вже здали свої документи в ТВК. За підрахунками ТВК перемагає представник "Свободи" Артем Семеніхін, який уже заявив про свою перемогу на виборах", - йдеться в повідомленні.
Також про перемогу Семеніхіна заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок у своєму телеграм-каналі.
"За нашим паралельним підрахунком (відрив від 2 місця — понад 1000 голосів)… Артема Семеніхіна вдруге обрано міським головою Конотопа Сумської області! Громадо, дякуємо за довіру!" - написав політик.
Зі свого боку, Семеніхін подякував жителям міста і своїй команді за підтримку.
"Перемога! Дякую, мій Конотопе! P.S. Без моєї команди і побратимів це було б не реально", - написав він у Facebook.
Повторні вибори міського голови Конотопа були призначені після того, як обраний мером 25 жовтня минулого року самовисуванець Олександр Луговий помер у результаті ускладнень від коронавірусної хвороби COVID-19.
Насправді хороший мер, маю родичів у Конотопі, багато робить він!