8125 відвідувачів онлайн
1 245 14

Рада попросить Кабмін вирішити, як компенсувати людям втрати через підвищення тарифів

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це під час засідання погоджувальної ради повідомив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Мені здається, що Верховна Рада точно ніколи не стояла, не стоїть і не буде стояти осторонь від проблем людей. І попри те, що вже зроблено, я впевнений - ми це проговорвали з представниками всіх фракцій та груп, тільки що відбувалася відповідна нарада, і всі погодилися з тим, щоб звернутися до Кабінету Міністрів України - у максимально стислі строки напрацювати механізми, які б дозволили компенсувати, можливо, субсидіями, всі ті втрати, які люди понесли і за січень місяць", - зазначив Разумков.

Спікер зауважив, що для цього Верховна Рада готова в повному обсязі долучитися - і через постанови, і через зміни до законодавства і державного бюджету.

"Я це почув як пропозицію і як вимогу від усіх депутатських фракцій", - додав Разумков.

Окрім того, він відзначив, що зараз українське суспільство чекає оперативної реакції на ці події.

Топ коментарі
+7
Сначала ободрать людей тарифами, а потом "компенсировать" это обдиралово с налогов, которые собрали с этих же людей. Как это по-русски - "много-ходов-очка"
показати весь коментар
25.01.2021 12:56 Відповісти
+5
А шо тут думать? Каждый гражданин пусть соберёт мешок справок, выстоит 3 дня в очередях под кабинетами и ему скинут сто гривен. Или объяснят, в последнем кабинете, что ему не полагается.
показати весь коментар
25.01.2021 12:58 Відповісти
+4
ручна економіка це взагалі швах - тому дам, тому не дам..
показати весь коментар
25.01.2021 12:56 Відповісти

Завантаження...