9616 відвідувачів онлайн
6 163 21

Українець Прима виборов "золото" в гонці переслідування ЧЄ із біатлону

Українець Прима виборов "золото" в гонці переслідування ЧЄ із біатлону

Український біатлоніст Артем Прима став переможцем гонки переслідування на чемпіонаті Європи, який триває у місті Душники-Здруй (Польща).

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, Прима подолав 12,5 км із трьома штрафними колами на чотирьох вогневих рубежах, випередивши на фінішній прямій чеха Міхала Крчмаржа на 6,6 секунди.

"Бронза" у персьюті дісталася норвежцю Хаварду Богетвейту.

Богдан Цимбал (2 промахи) фінішував 17-м, Артем Тищенко (0) - 21-м.

Загалом на старт вийшли 57 біатлоністів.

Європейська першість у Душниках-Здруй завершиться 31 січня класичною змішаною (2х6 км + 2х7,5 км) та одиночною змішаною (6 км + 7,5 км) естафетами.

Топ коментарі
+28
Украинец Прима выиграл "золото" в гонке преследования ЧЕ по биатлону - Цензор.НЕТ 4741
показати весь коментар
30.01.2021 14:57 Відповісти
+16
Красунчик!!! Нових перемог нашим хлопцям і дівчатам! Щирі вітання!!!
показати весь коментар
30.01.2021 14:59 Відповісти
+14
Кацапы продолжают чудить Сейчас идет лыжная гонка.Скандальный лыжник большунов влетел в отбойник.
показати весь коментар
30.01.2021 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украинец Прима выиграл "золото" в гонке преследования ЧЕ по биатлону - Цензор.НЕТ 4741
показати весь коментар
30.01.2021 14:57 Відповісти
Кацапы продолжают чудить Сейчас идет лыжная гонка.Скандальный лыжник большунов влетел в отбойник.
показати весь коментар
30.01.2021 14:59 Відповісти
Спросите у него, может ли он повторить!? 😁
показати весь коментар
30.01.2021 15:04 Відповісти
В Мордве в истинно руССком городе Сызрань в аварии 12 двухсотых.
показати весь коментар
30.01.2021 15:04 Відповісти
но гонку выиграл
показати весь коментар
30.01.2021 15:07 Відповісти
с 38-го места отыграл
показати весь коментар
30.01.2021 16:45 Відповісти
жаль відбійник...хороший мабуть був...
показати весь коментар
30.01.2021 15:19 Відповісти
Красунчик!!! Нових перемог нашим хлопцям і дівчатам! Щирі вітання!!!
показати весь коментар
30.01.2021 14:59 Відповісти
Украинец Прима выиграл "золото" в гонке преследования ЧЕ по биатлону - Цензор.НЕТ 614
показати весь коментар
30.01.2021 15:01 Відповісти
куба далека,куба далека,
но *свои*краснозадіе еще рядом...
показати весь коментар
30.01.2021 17:58 Відповісти
Молодец.
показати весь коментар
30.01.2021 15:02 Відповісти
просто фантастика!
Мужской биатлон у нас никогда не был в призах. А тут такая сногсшибательная новость. Слава Герою!
показати весь коментар
30.01.2021 15:03 Відповісти
Были.
показати весь коментар
30.01.2021 15:06 Відповісти
та ладно...Підручний чемпіон світу на позаминулому ЧС , а в естафеті другими минулого сезону були.. це так навскидку згадав
показати весь коментар
30.01.2021 15:21 Відповісти
был в призах
показати весь коментар
30.01.2021 15:48 Відповісти
Той же Прима 10 років тому в Італії на ЧЄ мав золото на індивідуалці.
показати весь коментар
30.01.2021 16:27 Відповісти
Ошибаешься ,мордвин-чебурашка,причем не случайно ,поєтому что - в сад, всад...
показати весь коментар
30.01.2021 18:00 Відповісти
Чудовий результат. Артем його заслужив ! А тепер готуватися до оновного старту - ЧС !!!!!
показати весь коментар
30.01.2021 15:16 Відповісти
хоть чемпионат Европы и считается турниром второго эшелона, все равно приятно. ждем что наши скоро порадуют на топ-турнире - чемпионате мира
показати весь коментар
30.01.2021 15:49 Відповісти
Слава победителю!!!
показати весь коментар
30.01.2021 16:25 Відповісти
ВІТАЄМО !
Українець Прима виборов "золото" в гонці переслідування ЧЄ із біатлону - Цензор.НЕТ 1089

...