У Раді збирають підписи за відставку Уруського, - Наталуха

Про це повідомив глава парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха ("Слуга народу"), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Ми вирішили почати збір підписів за зняття з займаної посади Уруського Олега Семеновича, зокрема, з посади віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічної промисловості", - сказав Наталуха на брифінгу в середу.
Він повідомив, що тільки у фракції "Слуга народу" вже зібрано понад сорок підписів за відставку Уруського.
"Я думаю, завтра ми продовжимо цей процес, звернемося до інших фракцій і розраховуємо, що загальна кількість підписів перевалить за сто", - зазначив Наталуха.
...
"подиписи" = "поди на писю" (йди на зуй)