У МВС виступають проти носіння зброї громадянами: Лише для захисту житла

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів у коментарі РБК-Україна начальник департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.
"Зброя потрібна для самозахисту, так. Але для самозахисту місця проживання людини", - сказав він.
У зв'язку з цим, в одному із законопроєктів про обіг зброї є пункт - заборона на приховане носіння зброї.
Нагадаємо, раніше в Раді збиралися розглянути законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї і бойових припасів до неї.
Раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ у липні заявляло, що має намір посилити контроль за обігом зброї. Причиною цього стали події в Луцьку, Полтаві та Києві, де озброєні чоловіки брали в заручники людей і відбувалися вибухи.
Топ коментарі
+32 Oljik
показати весь коментар
05.02.2021 13:44 Відповісти Посилання +30 faust7808
показати весь коментар
05.02.2021 13:44 Відповісти Посилання +27 Вла
показати весь коментар
05.02.2021 13:47 Відповісти Посилання