11863 відвідувача онлайн
7 034 163

У МВС виступають проти носіння зброї громадянами: Лише для захисту житла

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів у коментарі РБК-Україна начальник департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

"Зброя потрібна для самозахисту, так. Але для самозахисту місця проживання людини", - сказав він.

У зв'язку з цим, в одному із законопроєктів про обіг зброї є пункт - заборона на приховане носіння зброї.

Нагадаємо, раніше в Раді збиралися розглянути законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї і бойових припасів до неї.

Раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ у липні заявляло, що має намір посилити контроль за обігом зброї. Причиною цього стали події в Луцьку, Полтаві та Києві, де озброєні чоловіки брали в заручники людей і відбувалися вибухи.

Топ коментарі
+32
У бандюка завжди буде зброя - не зареєстрована, у жертви у цьому випадку без зброї шансів - нуль.
показати весь коментар
05.02.2021 13:44 Відповісти
+30
😁😁😁можно только бандюкам и мусорам☝🏻☝🏻☝🏻 а так же молдованам и грузинам )
показати весь коментар
05.02.2021 13:44 Відповісти
+27
цікаво, а МВС зможе переконати криміналітет, щоб той теж не носив зброю по вулиціях?
показати весь коментар
05.02.2021 13:47 Відповісти

Завантаження...