9337 відвідувачів онлайн
6 080 85

Не треба пов'язувати "Північний потік-2" із Навальним, - міністр економіки ФРН Альтмаєр

Міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр (Peter Altmaier) висловився за добудову газопроводу "Північний потік-2", незважаючи на ув'язнення російського опозиціонера Олексія Навального.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  DW.

Дебати навколо цього проєкту не слід змішувати з дебатами про порушення прав людини в Росії, сказав Альтмаєр в інтерв'ю німецькому виданню Bild am Sonntag, оприлюдненому в неділю, 7 лютого.

"Економічні зв'язки, що існують вже багато десятиліть і економічні проєкти підприємств - це одне, а грубі порушення прав людини і наша реакція на них - інше. Якщо "Північний потік-2" не добудують, то Росія не обов'язково буде продавати менше газу, оскільки продовжує працювати "Північний потік-1" і газопровід через Україну. Однак німецькі підприємства втратять гігантські інвестиції, тому я закликаю до предметної дискусії", - пояснив міністр економіки ФРН.

Водночас Петер Альтмаєр назвав цілком прийнятною "чітку відповідь" Євросоюзу на вирок Навальному. "Вирок Олексію Навальному - нечуване діяння, яке не має нічого спільного з діями в правому полі. Я цілком можу собі уявити чітку відповідь тим, хто розпорядився про це порушення прав людини і несе відповідальність за нього. Однак це може бути лише відповідь всього Євросоюзу в цілому", - підкреслив глава мінекономіки ФРН.

Як повідомлялося, "Північний потік - 2" добудований вже більш ніж на 90 відсотків. Увечері 6 лютого компанія Nord Stream 2 AG заявила про продовження робіт з прокладання труб. Багато європейських країн, в тому числі Франція, критикують цей проєкт. США ведуть з ним боротьбу за допомогою санкцій, але уряд Німеччини не відмовляється від "Північного потоку - 2".

Нагадаємо, 2 лютого Симоновський суд Москви відправив політика Олексія Навального в колонію на 2 роки і 8 місяців, замінивши йому умовний термін на реальний у справі "Ів Роше". Після цього соратники Навального оголосили про акції в Москві і Петербурзі. Проти них виставили безліч силовиків, які застосовували силу під час затримань.

Топ коментарі
+28
А Гитлера не нужно связывать с Освенцимом
показати весь коментар
07.02.2021 13:34 Відповісти
+17
Ну да. Гитлер - убийца, а Освенцим - это фабрика по набивке подушек волосами. Ничего личного, только бизнес и инвестиции.
показати весь коментар
07.02.2021 14:01 Відповісти
+15
Боже, какие они убогие мрази.... Без штатов нас бы уже десять раз продали, купили, потом опять продали, но уже дороже...
показати весь коментар
07.02.2021 13:41 Відповісти

Завантаження...