9484 відвідувача онлайн
14 550 37

У США продали хмарочос компанії Коломойського

У США продали хмарочос компанії Коломойського

Американська компанія купила хмарочос у Клівленді у холдингу Optima Ventures, який пов'язаний з олігархом Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, американська девелоперська компанія K & D Group купила хмарочос 55 Public Square у Клівленді (США) у холдингу Optima Ventures, який пов'язаний з олігархом Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Ціна угоди не розголошується.

У січні глава K & D Group Дуг Прайс заявляв, що планує купити хмарочос за $ 17 млн. Тепер 22-поверхову офісну будівлю планують частково переобладнати.

У США продали хмарочос компанії Коломойського 01

Дев'ять поверхів будівлі мають зайняти квартири, а офіси хочуть розмістити на верхніх поверхах. Сама будівля і її гараж потребують ремонту.

Виручка від продажу зберігатиметься на депонуванні, а колишній власник будівлі Optima залишиться втягнутим у судовий процес.

Топ коментарі
+30
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 9228
показати весь коментар
12.02.2021 16:45 Відповісти
+20
Что скажите, пан президент? П-ц все ближе?
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 3600
показати весь коментар
12.02.2021 16:41 Відповісти
+18
один мамині тачки, інший хмарочоси -- совпадєніє?
показати весь коментар
12.02.2021 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там есть доля каждого украинца)))))), точнее была😁😁😁😁
показати весь коментар
12.02.2021 16:39 Відповісти
Ты пойди к Путлеру свою долю попроси. Небоскреб Каломойского жалкая хатынка по сравнению с "дачей" *****
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 5033
показати весь коментар
12.02.2021 16:44 Відповісти
Яке наше діло до хатинок *****? Нехай пацаки з ним самі розбираються.
показати весь коментар
13.02.2021 08:27 Відповісти
ще яке. Нехай лехторат задуповців бачить до чого веде сруцький мир в цілому та сМердечук особисто
показати весь коментар
13.02.2021 10:24 Відповісти
Про аналог "Плану Маршалла" для України"... Та "де взяти гроші" на його втілення в життя?

Хто б що не казав про зовнішнє управління Україною, але я двома руками "ЗА", якщо воно буде здійснено цивілізовано - під егідою G 7, але не росією! І реалізовуватиметься задля наступних перетворень в Україні:

Які ж перетворення слід зробити в суспільному житті України, щоб вивести її в число країн, що динамічно розвиваються - всім відомо - від ЄС, НАТО та США! Для його здійснення потрібно 200-300 мільярдів доларів!!! Де ж їх взяти? Цивілізований світ в умовах пандемії та виходу з неї НЕ погодиться профінансувати згадану суму, тому й виправдано чинитиме опір моїй ідеї...

Тому я вношу пропозицію,з 10-ти пунктів яка надає ясність стосовно джерел фінансування плану перетворень, яка має всім сподобатися та всіх задовольнити:

1. Підготовчий етап. Який авансово мали б профінансувати країни ЄС, НАТО та США! Всі їх затрати мають фінансуватися на поворотній Україною основі, але не за рахунок кредитів.

-ЄС, НАТО та США мали б створити "штаб перетворень в Україні", виділити групи фахівців ( в т.ч. з України) по кожному з напрямків перетворень.
-Фінансові розвідки ЄС, НАТО та США мали б розшукати (разом з тією частиною українських журналістів, політиків та правоохоронців, які будуть здатні очолити в Україні правоохоронні органи та органи влади -після реалізації перетворень) кошти та інші активи олігархів України та корупціонерів, виведені ними в офшори. А їх немало - за 30 років Незалежності - більше пів-трильйона доларів! Це, якщо рахувати їх крадіжки "по-божому", те що вони вивели за 30 років десятину від тридцятирічного ВВП. Але ж самі українські урядовці визнавали і досі визнають, що обсяг тіньової економіки в Україні складає - в межах 50% від ВВП...

2. Другий етап. Початок активних дій.

- Виявлені в офшорах кошти українських олігархів, посередників та політиків активи - конфісковуються і спрямовуються в "Фонд перетворень в Україні"- без жодної "амністії капіталів". "Десятину" з конфіскованих коштів виділяються країнам (як премія і як стимул) пропорційно до розшуканих ними тіньових коштів.
-Іноземним "Штабом перетворень в Україні" розробляється цільова програма перетворень в Україні зі всіма взаємозв'язками, взаємозумовленостями та послідовністю кроків здійснення перетворень.

3. Третій етап. Реалізація розробленої "цільової програми перетворень в Україні" - в часі і просторі.

4. Другий та третій етап Фінансуватиметься виключно з вищезгаданого "Фонду перетворень".

5. Формування Фонду перетворень. Окрім вищезгаданих джерел, в нього слід спрямовувати кошти виграні в міжнародних судах існуючих претензії до росії, та від реалізацїї матеріальної частини конфіскованого майна "строптивих " олігархів. З цього ж Фонду слід буде розрахуватися і за державні іноземні борги України.

6. Четвертий етап. Конфіскація в Україні всіх активів,, на придбання яіких у власників немає підтверджень їх доходами. Це для тих бариг, які не мають активів за кордоном, а лише в Україні. При їх добровільній здачі активів (до четвертого етапу) алииьи їм лише житло, передбачене нинішніми нормами і на 15 років заборонити їм займати любі посади в держаних органах, та на державних підприємствах

7 Як бути з олігархами?

-Тих олігархів, які добровільно віддадуть у "Фонд перетворень"
всі 100% своїх закордонних активів (без жодного втаємничення), - звільнити від кримінальної відповідальності, але їх "імперії" в Україні повністю демонополізувати і вузько спеціалізувати.
-Тих олігархів, які чинитимуть опір, - судити, а їх ВСІ активи конфіскувати!

8.Те ж саме здійснити з політиками! Конфісковувати їх майно та судити, якщо чинитимуть опір ... Які віддадуть награбоване добровільно - на 15 років заборонити їм займати ЛЮБІ посади в сфері державного та місцевого управління (і у всіх гілках влади)

9. Чим економічно вигідна для Заходу моя пропозиція запровадження "цільової програми перетворень в Україні"?

- Тим, що Захід не поніс би жодних фінансових витрат.
-Більше того -Захід отримав би 10% від розшуканих ними тіньових коштів (як премію та стимул).
-Вся модернізація українського виробництва товарів та послуг в Україні мала б реалізовуватися за умов закупівлі Україною передових техніки та технологій, які є саме на Заході.

10. Чим військово-політично вигідна для Заходу моя пропозиція?

-Україна показала б жителям ОРДЛО, Криму, росіянам та білорусам - як можна жити, якщо не конфронтувати з Заходом, не бачити в ньому ворога, а дружити.

-Високий рівень життя в Україні став би магнетичною, притягальною силою до західних цінностей і спонукав би до мирної реінтеграції з Україною (Криму, ОРДЛО, а росію, та Білорусь - до інтеграційних процесів з цивілізованими країнами світу.

-Військовий потенціал росії та Білорусі автоматично перестав би бути частиною загрози цивілізованому світу!

- А в цивілізованого світу частково зменшилася необхідність збільшення бюджетних витрат на оборону.
показати весь коментар
12.02.2021 17:31 Відповісти
один мамині тачки, інший хмарочоси -- совпадєніє?
показати весь коментар
12.02.2021 16:39 Відповісти
Что скажите, пан президент? П-ц все ближе?
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 3600
показати весь коментар
12.02.2021 16:41 Відповісти
Передайте Игорю Валерьевичу его любимую композицию британского ВИА "Тени" :

https://www.youtube.com/watch?v=C8COV_x7MB4&list=RDMMC8COV_x7MB4&start_radio=1 The Shadows - F.B.I.
показати весь коментар
12.02.2021 16:55 Відповісти
Щоб було що конфісковувать.при нагоді
показати весь коментар
12.02.2021 16:42 Відповісти
Поздравления Вовке -его имя прочно впысывается в скандальные истории США- ведь Беня это ПАПА-поддержка - его "липецкого бизнеса", его президентства - практически его ФСЕ!
показати весь коментар
12.02.2021 16:43 Відповісти
В Америке еврей без небоскреба лузер.
показати весь коментар
12.02.2021 16:43 Відповісти
Третій тиждень каденції Байдена.
показати весь коментар
12.02.2021 16:44 Відповісти
далі буде )))
показати весь коментар
12.02.2021 16:48 Відповісти
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 9228
показати весь коментар
12.02.2021 16:45 Відповісти
Интересно Каломойша готовится к знакомству с сокамерниками? Разрабатывает пальцем свой анальный проход? В американской тюрьме эта бородатая ***** будет пользоваться спросом...
Надеюсь, лет десять...
показати весь коментар
12.02.2021 16:46 Відповісти
В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 2519
показати весь коментар
12.02.2021 16:50 Відповісти
Теперь эта бородатая падла ещё больше с нас сдоит. А ЗЕ ему в этом поможет.
показати весь коментар
12.02.2021 16:49 Відповісти
Коли йде справа про бабло, євреї дуже жорстокі один до одного...
показати весь коментар
12.02.2021 16:52 Відповісти
во как в сша работает система, летом арестовали а зимой уже продали . у нашей системы на эту операцию ушло бы лет 20)))
показати весь коментар
12.02.2021 16:52 Відповісти
ниче...игорьвалеричь все тут отобъет за неделю....
показати весь коментар
12.02.2021 16:53 Відповісти
«Дело о защите репутации»: суду в США даны разъяснения, как Дубинский уклонялся от повестки

Бывший глава Закарпатской ОГА, адвокат Геннадий Москаль предоставил Федеральному окружному суду США в Южном округе Нью-Йорка письменные объяснения относительно уклонения нардепа Александра Дубинского от повестки этого суда.

https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://bykvu.com/ru/bukvy/sprava-pro-zahist-reputacii-sudu-v-ssha-nadani-roz-jasnennja-jak-dubinskij-uhiljavsja-vid-povistki/ В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 2214 https://telegram.me/share/url?url=https://bykvu.com/ru/bukvy/sprava-pro-zahist-reputacii-sudu-v-ssha-nadani-roz-jasnennja-jak-dubinskij-uhiljavsja-vid-povistki/&text=%C2%AB%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE%20%D0%BE%20%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B5%20%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8%C2%BB:%20%D1%81%D1%83%D0%B4%D1%83%20%D0%B2%20%D0%A1%D0%A8%D0%90%20%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%8B%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%8A%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F,%20%D0%BA%D0%B0%D0%BA%20%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%8F%D0%BB%D1%81%D1%8F%20%D0%BE%D1%82%20%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%B8 В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 2214 https://twitter.com/intent/tweet?url=https://bykvu.com/ru/bukvy/sprava-pro-zahist-reputacii-sudu-v-ssha-nadani-roz-jasnennja-jak-dubinskij-uhiljavsja-vid-povistki/&text=%C2%AB%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE%20%D0%BE%20%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B5%20%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8%C2%BB:%20%D1%81%D1%83%D0%B4%D1%83%20%D0%B2%20%D0%A1%D0%A8%D0%90%20%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%8B%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%8A%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F,%20%D0%BA%D0%B0%D0%BA%20%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%8F%D0%BB%D1%81%D1%8F%20%D0%BE%D1%82%20%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%B8 В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 2214 https://bykvu.com/ru/bukvy/sprava-pro-zahist-reputacii-sudu-v-ssha-nadani-roz-jasnennja-jak-dubinskij-uhiljavsja-vid-povistki/ В США продали небоскреб компании Коломойского - Цензор.НЕТ 2214

О деталях Москаль сообщил на своей странице https://www.facebook.com/hennadii.moskal/posts/2401089376702758 в Facebook и http://moskal.in.ua/?p=44182&fbclid=IwAR3pW1DyivyTc2-FrVbfaMmYPy2qu3tfAUBs6P7Q0Mxytxrs2KTBzXSG49A официальном сайте .
Как известно, Москаль представляет интересы гражданина США Алекса Ровта в Украине.
Речь идет https://bykvu.com/ua/bukvy/amerikanskij-biznesmen-podav-proti-dubinskogo-pozov-do-sudu-ssha/ об исках Ровта относительно Дубинского, телеканала "1+1" и авторов программы "Гроши" в Соломенский и Подольский районные суды Киева, а также в Окружной суд США в Южном округе Нью-Йорка.
Предметом исков является защита чести, достоинства и деловой репутации, а также опровержение "заведомо ложной информации", ранее распространенной Дубинским относительно Ровта. С целью обеспечения иска Ровт просил наложить арест на все имущество ответчиков.
Кроме того, https://bykvu.com/ru/bukvy/federalnyj-sud-ssha-rassmotrit-isk-protiv-dubinskogo/ Ровт просил Федеральный суд США истребовать и принять к рассмотрению дело "по отмыванию на территории США средств, полученных преступным путем конечным бенефициаром "1+1" Игорем Коломойским.
Американский суд направил в Министерство юстиции Украины судебные повестки для Дубинского и авторов программы "Гроши", которые, согласно международным обязательствам Украины, должны быть вручены.
Однако в течение почти года ни министерство, ни украинские суды этого так и не сделали.
В связи с этим Москаль обратился к американскому Минюсту с просьбой ввести персональные санкции в отношении министра юстиции Украины Дениса Малюськи и Александра Дубинского "за невыполнение международных обязательств и поручений суда г. Нью-Йорк".
Кроме того, Москаль предоставил обширные объяснения суду Нью-Йорка о хронологии и обстоятельствах невручения повестки Дубинскому.
.........
показати весь коментар
12.02.2021 16:56 Відповісти
А шо там Гордон? Нет желания взять опять интервью у Бени и поинтересоваться, как он оценивает правление преЗдента?
Помнится, Беня тогда выплетал, что в стране всё будет чики-пуки потому, что президентом должен стать просто "честный" парень.....
Ну, и что мы имеем в итоге: прорыв или скачок ?
показати весь коментар
12.02.2021 17:01 Відповісти
Как всегда. Кидок.
показати весь коментар
12.02.2021 17:22 Відповісти
Имеем и прорыв, и скачок. У пенсионеров после получения январских платёжек: у страдающих проблемами желудочно-кишечного тракта - прорыв, у гипертоников - скачок.
показати весь коментар
12.02.2021 17:25 Відповісти
скачок після кидалова.
показати весь коментар
12.02.2021 18:07 Відповісти
Гордон консультируется с СБУ какие вопросы надо задать.
показати весь коментар
12.02.2021 18:33 Відповісти
17 млн это три квартиры в центре Киева, а у них целый небоскреб.
показати весь коментар
12.02.2021 17:11 Відповісти
20 этажей это не небоскрёб в Киеве,а тем более - в Америке.
Просто офисный центр, и скорее всего, с долгами.
показати весь коментар
12.02.2021 18:35 Відповісти
И это ещё при том, что Беня прикупил его в двое дороже:

- за 34 ляма украденых баксов.
показати весь коментар
13.02.2021 01:04 Відповісти
Ждем повышения тарифов на всё по ходу. Страна для олигархов, ****.
показати весь коментар
12.02.2021 17:29 Відповісти
Ну "небоскрёб" это громко сказано. В Кливленде особо небоскрёбов нет. Если только не называть термином обычные многоэтажки...
показати весь коментар
12.02.2021 17:48 Відповісти
Политические преследования. Все знают. Все-это воровской кодлан Коломойского.
показати весь коментар
12.02.2021 17:48 Відповісти
У США продали хмарочос компанії Коломойського - Цензор.НЕТ 1200
показати весь коментар
12.02.2021 18:52 Відповісти
Виручка від продажу зберігатиметься на депонуванні Джерело: https://censor.net/ua/n3247652

українською: Виторг від продажу зберігатимуть на депонуванні
показати весь коментар
12.02.2021 20:03 Відповісти
22-этажный небоскреб в Кливленде (США). Нижние девять этажей планируют переоборудовать под квартиры. Господи, какое же низкое небо в этой вашей Америке! Как там вообще люди живут? Хорошо хоть догадались квартиры разместить внизу небоскреба. На 20 этаже от скрежета можно сойти с ума, Цензор.
показати весь коментар
12.02.2021 21:01 Відповісти