9525 відвідувачів онлайн
1 453 13

У січні середній розмір субсидії сягнув 2,2 тис. грн, - Лазебна

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що в січні 2021 року середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Україні сягнув 2,2 тис грн, а отримують її третина домогосподарств.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Лазебна заявила на форумі "Платіжка. Справедливі тарифи та енергетична незалежність України".

"73% субсидіантів, а це 3 млн домогосподарств, не платять більше, ніж 10% своїх доходів. Таким чином, 10% вони платять самостійно, а все інше покриває держава", - сказала міністр.

За словами Лазебної, третина домогосподарств у січні отримала 2,2 тис. грн субсидії на оплату житлово-комунального господарства.

"Якщо ми візьмемо одержувачів пільг - 1,8 млн людей і субсидіантів - 3 млн людей, то ми бачимо, що це майже 5 млн людей. Тобто третина домогосподарств України значною мірою забезпечується державою в умовах зростання тарифів", - додала голова Мінсоцполітики.

Топ коментарі
+6
Відверта брехня про отримувачів субсидій !
Ніхто із моїх знайомих , які раніше отримували субсидію, в цьому році не отримують і причини їм не пояснюють !
показати весь коментар
15.02.2021 11:32 Відповісти
+4
Кстати та же хрень с так широкоанонсированым повышением пенсий детям-инвалидам с 1 января - болт с нарезкой - и тоже хрен где выбьешь объяснение.
показати весь коментар
15.02.2021 11:35 Відповісти
+2
ВЫ блин ИДИОТЫ ЗЕЛЕННЫЕ !!! Чем вы поддерживаете? Берете наши налоги и ложите в карман БЕНЕ и ГУДКУ по космическим тарифам
показати весь коментар
15.02.2021 11:30 Відповісти

Завантаження...