9263 відвідувача онлайн
2 272 32

Ціни на залізничні квитки ростимуть на 2% за місяць, - Криклій

Ціни на залізничні квитки ростимуть на 2% за місяць, - Криклій

Ціни на залізничні пасажирські перевезення підвищуватимуться з березня - квітня 2021 року на 2% за місяць.

Про це в заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Чи будуть підвищені ціни на квитки на пасажирські залізничні перевезення - я б не назвав це підвищенням, це у нас буде дуже така легка індексація, починаючи з березня - квітня, по 2% в місяць до кінця року, це передбачено фінансовим планом Укрзалізниці, але одночасно є можливість, якщо ви купуєте квиток заздалегідь - до 40% отримувати знижки", - повідомив Криклій.

Топ коментарі
+13
отличная новость - будет куда потратить сказочные пенсии и зарплаты.
показати весь коментар
17.02.2021 23:10 Відповісти
+12
Цены на железнодорожные билеты будут расти на 2% в месяц, - Криклий - Цензор.НЕТ 4062
показати весь коментар
17.02.2021 23:12 Відповісти
+10
Цены на железнодорожные билеты будут расти на 2% в месяц, - Криклий - Цензор.НЕТ 117
показати весь коментар
17.02.2021 23:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
отличная новость - будет куда потратить сказочные пенсии и зарплаты.
показати весь коментар
17.02.2021 23:10 Відповісти
Це кінець епохи зубожіння ,початок розквіту !!!)))
показати весь коментар
17.02.2021 23:25 Відповісти
ЗЕпакращення. Ура!
показати весь коментар
17.02.2021 23:10 Відповісти
Какая прекрасная лапша на уши. Совки, вы еще довольны своим выбором?
показати весь коментар
17.02.2021 23:11 Відповісти
Зедебилы натворили делов своим выбором
https://economics.segodnya.ua/economics/transport/v-ukraine-povysili-ceny-na-zhd-bilety-1142564.html В Украине повысили цены на ж/д билеты

В Украине с 30 мая https://www.segodnya.ua/economics/transport/v-ukraine-dorozhayut-zhd-bilety-skolko-budut-stoit-poezdki-na-poezdah-1139120.html подорожал проезд по железной дороге . Об этом сообщила пресс-служба "Укрзализныци" (УЗ). Тариф на железнодорожные пассажирские перевозки вырос на 12%

Это повышение тарифов не последнее в 2018 году - осенью планируется еще одно. УЗ поднимет цены с 1 октября еще на 12%. Таким образом, суммарный рост за год составит более 25% от нынешних цен.
показати весь коментар
17.02.2021 23:18 Відповісти
Ну і?
"Кінець епохи бідності" вазеленські обіцяли з 2019 року.
"Щомісяця до кінця року проїзд в усіх напрямках буде дорожчати на 2%. До кінця 2021-го ціни збільшаться на 20%. "
показати весь коментар
17.02.2021 23:40 Відповісти
Больше -- 2% на 2% и т.д. Реальное подорожание на 25% до конца года.
показати весь коментар
18.02.2021 00:59 Відповісти
Якщо бути більш точним і підвищення розпочнеться з березня, а не з лютого, то 22%, але порядок правильний, там геом.прогресія.
показати весь коментар
18.02.2021 07:06 Відповісти
Вам же написали,не збільшаться, а слегка индексируются!
показати весь коментар
18.02.2021 09:14 Відповісти
Ціни на залізничні квитки ростимуть на 2% за місяць, - Криклій - Цензор.НЕТ 3833
показати весь коментар
18.02.2021 00:54 Відповісти
Да батько! По самі яйця знизили.. так, що аж зал.па посиніла... Може до літа відійде... ну щоб не мучатися...
показати весь коментар
18.02.2021 01:09 Відповісти
Цены на железнодорожные билеты будут расти на 2% в месяц, - Криклий - Цензор.НЕТ 4062
показати весь коментар
17.02.2021 23:12 Відповісти
Це тільки початочек... То ж воно орієнтувалося на 4000 баксів зп, а прикінь що буде коли воно скаже про повний кінець зубожиння і зп у 2000 баксів? Це ж в 2 рази меньше передбачуваного зубожиння... ОТОЖ...Треба чекати поки громадяни не викинуть підсрачником ОЦЕ зубожиння в ліс до яника-пепередника под йолку... Той вже чекає... Особі різні, а питання тіж самі...
показати весь коментар
18.02.2021 01:24 Відповісти
Цены на железнодорожные билеты будут расти на 2% в месяц, - Криклий - Цензор.НЕТ 117
показати весь коментар
17.02.2021 23:14 Відповісти
Тепер ми знаємо, чим відрізняється звичайна повія, від "політичної"... Лише ЦІНОЮ!...
показати весь коментар
18.02.2021 06:56 Відповісти
пойду, куплю е-би-лет твою мать ... на следущий год
показати весь коментар
17.02.2021 23:25 Відповісти
Для справки: телефонный справочник руководителей департаментом укрзализныци на 120 страниц. Это только руководство, которое получает как минимум 20 тыщ зп и 30 тыщ премии. Ну так мало повышаете, давайте сразу на 100%. Вас же всех, иждивенцов, кормить надо. Пофуй премии рабочим и 13, о себе б родимых не забыть. Жмак сопли развесил, мало зп ему. Я в 2012 году получал на железе 1000 баксов в пересчёте, а сейчас - 350!!! Смотрел цеплык за 2012 год, и плакал - цифры в зарплате одинаковые, уровень жизни разный.
показати весь коментар
17.02.2021 23:42 Відповісти
"Щомісяця до кінця року проїзд в усіх напрямках буде дорожчати на 2%. До кінця 2021 року квитки подорожчають на 20%"
показати весь коментар
17.02.2021 23:42 Відповісти
Это ужасно
показати весь коментар
17.02.2021 23:44 Відповісти
Это просто отлично. Люмпен именно за это и проголосовал. Чтобы все дорожало, а зарплата падала.
показати весь коментар
18.02.2021 01:01 Відповісти
Главноєж не барига!!
показати весь коментар
18.02.2021 06:51 Відповісти
Это называется словом "инфляция".
И официлальную инфляцию сильно занижают, кстати.
показати весь коментар
18.02.2021 05:44 Відповісти
мало, нужно на 73%
показати весь коментар
17.02.2021 23:44 Відповісти
Так никто вашей сраной жд ездить не будет. Автобусом быстрее, со временем мб и самолётом лоукостером будет дешевле.
показати весь коментар
18.02.2021 00:08 Відповісти
Все росте в ціні яйця,олія,м'ясо,цукор,жд білети,тільки пенсія стоїть на місці,як вкопана.Сеціальний мор пенсіонерів.
показати весь коментар
18.02.2021 00:20 Відповісти
Пля... А я вже настроївся... А як же покращення і кінець зубожинню? Зелені суки де моя з/п хоча б 2000 баксів? Це ПАДЛО зелене скинуло батарею мені на ногу... Щоб тобі путінку кришкою від роялю прихлопнули пілять така!
показати весь коментар
18.02.2021 01:01 Відповісти
ТОЛЬКО ЗА КАЗЕННЫЙ СЧЕТ ВЫГОДНО ПЕРЕДВИГАТЬСЯ НА МОТОРНОМ ТРАНСПОРТЕ !)
показати весь коментар
18.02.2021 02:55 Відповісти
"Цены на железнодорожные билеты будут расти на 2% в месяц, - Криклий"

А говорят, что в Украине инфляции нету
показати весь коментар
18.02.2021 05:43 Відповісти
Бонус для пана Леща? Потрібно, потрібно, бо він модернізував дорогу, все здешевив. Ви тільки подивіться які стали гарні купе. А які комфортні туалети, не те що раніше. Тільки чомусь не побачив ні одного нового вагона для перевозки грукзів, та і пасажирських, бум їх випуску чомусь припав на активну військову агресію московитів з 2015 по 2019 роки, виходить і воювали і будували. А зараз вимходить, що скрізь відспупаєм і все заграбаєм?
показати весь коментар
18.02.2021 07:46 Відповісти
типа - легкий дерибан в свой карман.... не обессудьте....терпилы
показати весь коментар
18.02.2021 08:35 Відповісти
Через год вырастут на 50%.
И превысят в 2 раза европейские.
показати весь коментар
18.02.2021 09:39 Відповісти