10477 відвідувачів онлайн

У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу. ДОКУМЕНТ

У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу. ДОКУМЕНТ

На окупованих територіях Донецької області критична ситуація зі смертністю від коронавірусу.

На сайті "Інформаційний спротив" було опубліковано документ, підготовлений на ім'я т.зв. "Глави "ДНР" Дениса Пушиліна, в якому йдеться про те, що на окупованих територіях Донецької області критична ситуація зі смертністю від коронавірусу, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з цим документом приріст захворюваності в невизнаній "ДНР" за січень 2021 року (порівняно з груднем 2020 року) становив + 133%, а приріст смертності від коронавірусу за цей же період + 131%.

Також привертає увагу в документі факт, що смертність при коронавірусі в т.зв. "ДНР" становить майже 9% і є найвищою в світі. При цьому, на вільній території України становить 1,9%, а в світі в середньому - 2,2%.

У той же час, представники т.зв. "МОЗ ДНР" офіційно заявляють, що ситуація стабільна і йде на поліпшення, а смертність знижується.

У ДНР катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу 01

Топ коментарі
+32
Можно посоветовать лугандонцам побольше смотреть зомбоящик. Там процветание и счастье. А вообще-насрать.
показати весь коментар
19.02.2021 09:52 Відповісти
+29
В "ДНР" катастрофическая ситуация со смертностью от коронавируса - Цензор.НЕТ 1314
показати весь коментар
19.02.2021 09:53 Відповісти
+16
твари...
показати весь коментар
19.02.2021 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В "ДНР" катастрофическая ситуация со смертностью от коронавируса - Цензор.НЕТ 1314
показати весь коментар
19.02.2021 09:53 Відповісти
твари...
показати весь коментар
19.02.2021 09:56 Відповісти
Ужасный русский мир..У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу - Цензор.НЕТ 1053
показати весь коментар
19.02.2021 10:27 Відповісти
вот и гарно вымрут с кем будем то договариваться и где кацабы столоваться то будут..ой какое горе ...
показати весь коментар
19.02.2021 09:59 Відповісти
Смотрю на фото и вспоминаю песенку времен СССР переиграю ее типа вариация на тему песенки..... мой адрес ни дом и не улица.... мой адрес не могилка отцов матерей..... мой адрес не город ни село и нее хутор..... мой адрес-- Кремлядский постой на погосте ГУЛАГ...
показати весь коментар
19.02.2021 10:02 Відповісти
В ГДЕ???
Что такое "днр"?
показати весь коментар
19.02.2021 09:51 Відповісти
Пенис Душилин - так зовут главаря боевиков!
показати весь коментар
19.02.2021 09:52 Відповісти
Можно посоветовать лугандонцам побольше смотреть зомбоящик. Там процветание и счастье. А вообще-насрать.
показати весь коментар
19.02.2021 09:52 Відповісти
Ну и отлично!... Что ж тут катастрофического ? Так и должно быть.
показати весь коментар
19.02.2021 09:57 Відповісти
Самоочищении окупированных територий
показати весь коментар
19.02.2021 10:01 Відповісти
У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу - Цензор.НЕТ 7241
показати весь коментар
19.02.2021 10:05 Відповісти
Они в радной говени и это главное.
показати весь коментар
19.02.2021 10:16 Відповісти
Надо открыть побольше пунктов пропуска, чтоб эти.....к нам хлынули и болячек побольше привезли.
показати весь коментар
19.02.2021 10:27 Відповісти
Одне з двох - або спутник-моча а не вакцина,або вона на спирту і її вижерли як бояру.
показати весь коментар
19.02.2021 10:32 Відповісти
Спутника кацапам самим не хватает, будут они его еще тратить на обитателей лугандона.
показати весь коментар
19.02.2021 10:36 Відповісти
Тут вже "загадкова хрюська душа".При союзі жебротське життя було - а країнам соцтабору допомагали.В імперців немає друзів є куплені нахлібники.
показати весь коментар
19.02.2021 11:07 Відповісти
Украине меньше пенсий платить надо будет...
показати весь коментар
19.02.2021 10:39 Відповісти
Мало!
показати весь коментар
19.02.2021 10:49 Відповісти
Дуже мало!!!
показати весь коментар
19.02.2021 15:58 Відповісти
У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу - Цензор.НЕТ 4319
показати весь коментар
19.02.2021 11:17 Відповісти
ну и хорошо. мне их не жалко. никого не жалко, никого (С) С. Шнуров
показати весь коментар
19.02.2021 11:24 Відповісти
У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу - Цензор.НЕТ 2493
показати весь коментар
19.02.2021 12:10 Відповісти
У "ДНР" катастрофічна ситуація зі смертністю від коронавірусу - Цензор.НЕТ 7502
показати весь коментар
19.02.2021 12:12 Відповісти
Ну, это ВСУ стараются видать. Там коронавирус 2 видов: разрывной (разрывает ихтамнета на куски) и дырчатый (ну вы поняли). Повезло кремлевским отморозкам. Миллионы абреков положат и скажут что от ковида здохли. Ну и мамки шлюхи откажутся, ясен пень.
показати весь коментар
19.02.2021 12:47 Відповісти
Та і фіг з ними. Ці зарази принесли нам війну, покликали до себе сатану. То яка їм різниця яка сатана, що та, що інша однаково вбивають.
показати весь коментар
19.02.2021 12:56 Відповісти
Сама природа проводить деокупацію , знищуючи рашистів та їхніх прихвостнів та посіпак .
показати весь коментар
19.02.2021 13:13 Відповісти
эту новость , следует подтвердить приказом о закрытии пары- тройки переходов