10377 відвідувачів онлайн

Голова ОБСЄ Лінде закликала до відкриття всіх КПВВ на Донбасі

Голова ОБСЄ Лінде закликала до відкриття всіх КПВВ на Донбасі

Голова ОБСЄ, глава МЗС Швеції Анн Лінде висловила стурбованість з приводу ескалації ситуації на Донбасі, а також закликала до відкриття всіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я стурбована останніми повідомленнями про жертви на Сході України. Критично важливі консолідація та зміцнення режиму припинення вогню для полегшення гуманітарної ситуації", - заявила Лінде.

Вона також привітала той факт, що у понеділок гуманітарний конвой зміг проїхати через КПВВ у Щастя.

"Необхідно відкрити всі пункти пропуску по обидва боки і для цивільного населення", - заявила голова ОБСЄ.

Топ коментарі
+10
Проплную всю диряві публіку, яка проїхала через відкриті КПВВ одразу транзитом відправляти у Швецію.
показати весь коментар
04.03.2021 21:02 Відповісти
+8
ОТкройте им свои границы,кормильцы вас накормят
показати весь коментар
04.03.2021 21:02 Відповісти
+6
Заезжайте гости дорогие, чего ж там! Не в Европу же придут защитники Донбасса.
показати весь коментар
04.03.2021 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заезжайте гости дорогие, чего ж там! Не в Европу же придут защитники Донбасса.
показати весь коментар
04.03.2021 20:55 Відповісти
Об'$покоєність...
показати весь коментар
04.03.2021 20:58 Відповісти
Председатель ОБСЕ Линде призвала к открытию всех КПВВ на Донбассе - Цензор.НЕТ 3658
показати весь коментар
04.03.2021 21:01 Відповісти
Проплную всю диряві публіку, яка проїхала через відкриті КПВВ одразу транзитом відправляти у Швецію.
показати весь коментар
04.03.2021 21:02 Відповісти
и пенсии в еврах платить по 1шт. минимум...
показати весь коментар
05.03.2021 08:01 Відповісти
А як без пенсії? Пенсії - то св'яте! То права людини! Ми можемо висловити "лютую озабочєнность".
показати весь коментар
05.03.2021 08:42 Відповісти
ОТкройте им свои границы,кормильцы вас накормят
показати весь коментар
04.03.2021 21:02 Відповісти
нах їх відкривати?
нех сидять у своїх говенях.
показати весь коментар
04.03.2021 21:13 Відповісти
Да нах они здесь нужны? Пусть Улусы Московские открывают и забирают назад саатечественникафф.
показати весь коментар
04.03.2021 21:40 Відповісти
господа ОБСЕранцы ,работающие на парашу,забирайте себе кацапо-лугандонов, - эти твари в Украине наЙУХ не нужны.
показати весь коментар
04.03.2021 21:44 Відповісти
да им они тоже не нужны, но обеспокоенность ведь тоже денег стоит, как у Жванецкого было - боремся за мир за деньги ... или наоборот - за деньги боремся за мир
показати весь коментар
05.03.2021 01:29 Відповісти
Годиков через 20 можно.
показати весь коментар
04.03.2021 21:47 Відповісти
Слишком рано, территория проветрится не успеет...