9415 відвідувачів онлайн

Ослаблення пандемії відбудеться не раніше 2022 року, - Голубовська

Такий прогноз зробила лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська в інтерв'ю "Обозревателю", інформує Цензор.НЕТ.

Голубовська зазначила, що вакцинація зможе допомогти в подоланні епідемії.

"Вона, звичайно, допоможе це зробити, а от зупинити... У інфекційної патології немає стоп-крана, але природним шляхом буде формуватися імунна система. Плюс є природні закономірності розвитку епідемій і пандемій. Послаблення має статися не раніше 2022 року", - сказала вона.

Інфекціоністка додала, що коронавірус не зникне, але в майбутньому може стати менш агресивним.

"Коли восени я говорила, що наше завдання дожити до квітня, то мала на увазі, що влітку і  у теплий період коронавіруси мають знижувати свою агресивність. Це не їхній сезон. Загалом вірус не піддається жодним прогнозам, вони не збуваються. Він точно не зникне з нашого життя, просто не буде таким агресивним. Не захворіти навряд чи вдасться, окрім людей, які мають якісь генетичні чинники. Вони не те що запобігають інфікуванню, воно у них просто не розвивається", - заявила вона.

Топ коментарі
+9
ванги кругом - от шо бы мы все без ниx делали?
показати весь коментар
06.03.2021 17:19 Відповісти
+6
Откуда эта масонская прислуга это знает? Ссуки!
показати весь коментар
06.03.2021 17:22 Відповісти
+5
Ага, в Україні коронавірус від старості чи від нудьги помре, побачивши що з ним не борються.
показати весь коментар
06.03.2021 17:09 Відповісти

Завантаження...