7203 відвідувача онлайн
3 258 18

США продовжать протидіяти "Північному потоку-2", - Держдеп

США продовжать протидіяти "Північному потоку-2", - Держдеп

Адміністрація Байдена продовжує зосереджувати зусилля, щоб запобігти добудові російського газопроводу "Північний потік-2".

Про це заявив представник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Адміністрація США сфокусована (на питанні Nord Stream 2 - ред.), і наші зусилля, як і раніше зосереджені на тому, щоб запобігти завершенню будівництва трубопроводу", - зазначив Прайс.

За його словами, держсекретар Ентоні Блінкен поінформував членів Конгресу про ситуацію та продовжить тримати їх у курсі подій. Прайс також нагадав, що Джо Байден назвав Nord Stream 2 "поганою угодою, яка розколює Європу".

"Державний секретар цінує контакти з членами Конгресу стосовно цієї та інших проблем, яким ми протистоїмо", - наголосив речник Держдепу.

Раніше група конгресменів-республіканців звернулася з офіційним листом до держсекретаря Блінкена з вимогою ввести рішучі санкції проти російського проекту "Північний потік-2", який підриває безпеку Європи.

Топ коментарі
+5
Это только слова. А на деле после прихода Байден вообще ничего не сделал.
показати весь коментар
10.03.2021 02:17 Відповісти
+5
Республиканцы владельцы американской нефтегазовой отрасли. Они заинтересованы в том чтобы Европа покупала американский газ, а зачем демократам обогащать республиканскую партию. Байден после прихода уже запретил выдачу лицензий на бурение скважин и остановил строительство нефтепровода, бенефициарами которой должны были стать братья Кох, главные спонсоры республиканской партии.
показати весь коментар
10.03.2021 02:31 Відповісти
+4
Ось що Байден Животворящій робить! Справжній бандерівець!
показати весь коментар
10.03.2021 03:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дуже гарна новина.
А то тут до цього деякі прихильникі ПП2 активізувалися.
показати весь коментар
10.03.2021 02:09 Відповісти
Это только слова. А на деле после прихода Байден вообще ничего не сделал.
показати весь коментар
10.03.2021 02:17 Відповісти
ты удмурт?
показати весь коментар
10.03.2021 02:23 Відповісти
а ты чего так радуешься, псевдонемец?)
показати весь коментар
10.03.2021 07:04 Відповісти
Республиканцы владельцы американской нефтегазовой отрасли. Они заинтересованы в том чтобы Европа покупала американский газ, а зачем демократам обогащать республиканскую партию. Байден после прихода уже запретил выдачу лицензий на бурение скважин и остановил строительство нефтепровода, бенефициарами которой должны были стать братья Кох, главные спонсоры республиканской партии.
показати весь коментар
10.03.2021 02:31 Відповісти
Тебе реально еще не надоело тут унижаться?😂🌷
показати весь коментар
10.03.2021 02:48 Відповісти
Да и США охотно покупает российский Urals для замены венесуэльской в местных нефтеперерабатывающих заводах и для микса со своей легкой сланцевой нефтью для достижения спецификации необходимой для продажи зарубеж по более высокй цене... чистая сланцевая нефть это почти конденсат, мало кого интересует для покупки...
показати весь коментар
10.03.2021 04:22 Відповісти
кышь за поребрик)
показати весь коментар
10.03.2021 07:06 Відповісти
Щось лаптями засмерділо 😅
показати весь коментар
10.03.2021 02:39 Відповісти
Ось що Байден Животворящій робить! Справжній бандерівець!
показати весь коментар
10.03.2021 03:01 Відповісти
Ти тільки не плач, коцап...
показати весь коментар
10.03.2021 09:23 Відповісти
То тебе, гризуна казламордого, не стосується... Головне, щоб ти не плакав, кацапець.
показати весь коментар
10.03.2021 10:31 Відповісти
"Академик Черский" уже 3 дня вышел из Висмара после оснастки для ходовых испытаний... И после всего этого "продолжать противодействовать"?.. Не верю...