12140 відвідувачів онлайн

Таїланд призупинив використання вакцини AstraZeneca через інформацію про тромби

Таїланд призупинив використання вакцини AstraZeneca через інформацію про тромби

Уряд Таїланду відклав проведення вакцинації від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca через повідомлення про нібито утворення тромбів, незважаючи на відсутність доказів цього.

Про це пише BBC, передає Цензор.НЕТ.

Вакцинація препаратом AstraZeneca повинна була початися в Таїланді сьогодні, 12 березня. Першим щеплення мав отримати прем'єр-міністр країни.

Зазначається, що близько 5 мільйонів європейців вже отримали вакцину AstraZeneca. З цього числа в 30 випадках зафіксували "тромбоемболічні події" або розвиток тромбів.

Радник національного комітету з вакцин проти COVID-19 Таїланду Піясакол Саколсатаядорн зазначив, що вакцинація тайців повинна бути безпечною і "не потрібно поспішати".

"Хоча якість AstraZeneca хороше, деякі країни попросили відстрочку. Ми відтермінуємо теж", - сказав Піясакол Саколсатаядорн, пише The Guardian.

Як повідомлялося, 11 березня низка країн, серед яких Данія, Італія, Норвегія і Ісландія, заявили, що припинили використання вакцини AstraZeneca через повідомлення про нібито утворення тромбів.

Європейське агентство лікарських засобів 11 березня заявило, що вакцинація препаратом від COVID-19 компанії AstraZeneca не підвищує ризик виникнення тромбів, застосування вакцини можна продовжувати.

Топ коментарі
+3
Пошла жара! Отчетливый признак войны вакцин, во всемирном масштабе.
То ли ещё будет!
показати весь коментар
12.03.2021 09:52 Відповісти
+2
За 9-10 вакцины не разрабатываются. Там только на исследование побочек дохера времени уходит. А тут наштамповали и бегом...
показати весь коментар
12.03.2021 10:07 Відповісти
+1
Тобто в 99.9994 відсотках наслідків немає
показати весь коментар
12.03.2021 09:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пошла жара! Отчетливый признак войны вакцин, во всемирном масштабе.
То ли ещё будет!
показати весь коментар
12.03.2021 09:52 Відповісти
І виграють, як завжди, американські. Від інших країни масово відмовляються. Найвірогідніше - в добровільно-примусовому порядку, як свого часу від Huawei. Совпадєніє? Нє думаю.
ПС. "Чесна конкуренція" від "світочі демократії" в усій красі.
показати весь коментар
13.03.2021 00:50 Відповісти
Це спланований захід для зменшення населення України і всіх бідних країн...
показати весь коментар
12.03.2021 09:54 Відповісти
Ну цю вакцину закупили і небідні Австрія з Канадою...
показати весь коментар
12.03.2021 09:58 Відповісти
Ну, Канада для эскимосов скорее всего скупила
показати весь коментар
12.03.2021 10:08 Відповісти
а кто проконтролирует местных чакрапурти на предмет разные линии, разные смены, разные бачки с исходными компонентами и тд?
показати весь коментар
12.03.2021 12:53 Відповісти
Тобто в 99.9994 відсотках наслідків немає
показати весь коментар
12.03.2021 09:59 Відповісти
Дали дозвіл на використання, а закупок особливо і не було, а якщо і були то здійснювались вони у паніці перед острахом нестачі вакцин, Канада скупила пфайзер і модерну на декілька років вперед
показати весь коментар
12.03.2021 10:03 Відповісти
За 9-10 вакцины не разрабатываются. Там только на исследование побочек дохера времени уходит. А тут наштамповали и бегом...
показати весь коментар
12.03.2021 10:07 Відповісти
*9-10 месяцев
показати весь коментар
12.03.2021 10:08 Відповісти
Прибалтийские страны ,тоже пока что приостановили вакцинацию "безопасной и качественной" вакциной
показати весь коментар
12.03.2021 10:17 Відповісти
и вот теперь-то, разумеется, тайланд обратит свое внимание на поделку российских лабораторий спутник!
показати весь коментар
12.03.2021 10:25 Відповісти
Ну образованию тромбов способствуют ~30+% всех лекарств!
Просто врач взвешивает риск - умрет от одного,или от другого!
Как когдато мне сказала врач "выбор за вами! Вы конечно всеравно умрете,но не от этого!"
Через 8 лет убедился.
показати весь коментар
12.03.2021 10:33 Відповісти
Та дело не только в тромбоцитах, антикоагулянты в помощь. У моей матери после ОРВИ (не корона) тромбоциты скаканули сильно - это уже после выздоровления. А вакцины эти плохо изучены, там может что и пострашнее вылезти, и многие не хотят быть этими первыми...
показати весь коментар
12.03.2021 10:52 Відповісти
шо таки вы умерли?
показати весь коментар
12.03.2021 12:55 Відповісти
Еще нет,просто диагноз изменился,от "от 1 до 3 лет" гарантировано, до от " завтра до 6+ лет". Жду.
показати весь коментар
12.03.2021 13:27 Відповісти
дай Бог побольше +
показати весь коментар
12.03.2021 13:36 Відповісти
Благодарюю!
показати весь коментар
12.03.2021 14:22 Відповісти
Массовое испытание на людях выявило побочку. Главное, что мыши не пострадали. Ждём других сюрпризов.
показати весь коментар
12.03.2021 11:12 Відповісти
Так В Украине 50% населения проблемы с тромбами. Многие из них об этом еще не знают.
показати весь коментар
12.03.2021 11:12 Відповісти
Будьте бдительны - следите за уровнем холестерина