11771 відвідувач онлайн

США в ОБСЄ: РФ поширює фейки стосовно неросійських COVID-вакцин

Про це заявила тимчасова повірена у справах США при ОБСЄ Кортні Острієн під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 11 березня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Прикро, що чотири російські онлайн-платформи, які пов’язані з російськими спецслужбами, були помічені у розповсюдженні дезінформації щодо неросійських вакцин (включно з вакцинами, виробленими Pfizer та Moderna). Вдаючись до таких дій, Росія безвідповідально підриває глобальну довіру до вакцини та здоров'я людей у всьому світі, поширюючи дезінформацію щодо вакцин, чия безпечність та ефективність була науково підтверджена", - заявила вона.

Острієн зазначила, що Сполучені Штати поділяють мету якомога ширшого розповсюдження безпечних та ефективних вакцин на території регіону ОБСЄ та у всьому світі.

Дипломатка зазначила, що саме з цієї причини США виділили 2 млрд доларів на потреби Глобальної ініціативи Gavi COVAX і планують виділити Gavi до 2022 року ще приблизно 2 млрд для вакцинації людей в усьому світі проти коронавірусу.

Топ коментарі
+4
Все вакцинированные Sputnik V получат бесплатный билет на концерт Кобзона и ансамбля им. Александрова.США в ОБСЄ: РФ поширює фейки стосовно неросійських COVID-вакцин - Цензор.НЕТ 8104
показати весь коментар
12.03.2021 10:17 Відповісти
+2
Я уверен что РФ распространяет фейки даже про свою вакцину, какая она замечательная...
показати весь коментар
12.03.2021 09:59 Відповісти
+1
Та все уже поняли что даже Новичок Путлера туфта,Льоха Насральный выжил после лошадиной дозы наркотика а то какой то Фуфломицин Путлера типа Спутник дерьма РАБссии
показати весь коментар
12.03.2021 10:01 Відповісти

Завантаження...