Оштрафованої машини немає в декларації, бо нею володіє дружина, - Арахамія

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
"Це машина, якою володіє моя дружина. Вона була придбана в цьому році, і до 1 квітня в наступній декларації все побачите", - пояснив Арахамія журналістам.
Він зазначив, що члени сім'ї декларують придбане майно раз на рік.
"Якби я купував на себе, то мав повідомити протягом 15 днів", - додав Арахамія.
Як повідомлялося, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія приїхав до офісу президента і припаркувався своїм автомобілем безпосередньо на пішохідному переході.
Топ коментарі
+48 Bogdan_
показати весь коментар
13.03.2021 15:59 Відповісти Посилання +48 Alex Newman
показати весь коментар
13.03.2021 16:02 Відповісти Посилання +47 wittmann1980
показати весь коментар
13.03.2021 15:57 Відповісти Посилання