8125 відвідувачів онлайн
12 866 98

Оштрафованої машини немає в декларації, бо нею володіє дружина, - Арахамія

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Це машина, якою володіє моя дружина. Вона була придбана в цьому році, і до 1 квітня в наступній декларації все побачите", - пояснив Арахамія журналістам.

Він зазначив, що члени сім'ї декларують придбане майно раз на рік.

"Якби я купував на себе, то мав повідомити протягом 15 днів", - додав Арахамія.

Як повідомлялося, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія приїхав до офісу президента і припаркувався своїм автомобілем безпосередньо на пішохідному переході.

Топ коментарі
+48
так в декларации должна же быть жена с её имуществом? Разве нет?
показати весь коментар
13.03.2021 15:59 Відповісти
+48
Коли чую "Арахамія" завжди уявляю великого волохатого павука
показати весь коментар
13.03.2021 16:02 Відповісти
+47
Странно, что владелец не собака!
показати весь коментар
13.03.2021 15:57 Відповісти

Завантаження...