10005 відвідувачів онлайн

Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль

Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що локдауну можна буде уникнути, якщо люди обмежать соціальні контакти.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Шмигаль заявив під час засідання уряду.

"Чи буде локдаун для всієї країни? Це залежить лише від нас із вами і від наших дій. Якщо ми всі ретельно дотримуватимемося протиепідемічних заходів, якщо ми зменшимо соціальні контакти - то локдаун буде не потрібен", - зазначив Шмигаль.

Водночас, за словами прем'єр-міністра, якщо червоний рівень буде запроваджено в більшості областей, то Кабмін буде змушений запроваджувати посилені карантинні заходи на всій території України.

"Але уряд зробить усе, щоб цього не сталося", - додав Шмигаль.

Топ коментарі
+3
Социальные или таки физические, а, ссыкуны? По одному бить легче, да?
показати весь коментар
17.03.2021 14:26 Відповісти
+2
Какие-какие контакты?
показати весь коментар
17.03.2021 14:19 Відповісти
+2
В масках - можно.

Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 4121
показати весь коментар
17.03.2021 14:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дайте этому пассажиру что то пожевать...
показати весь коментар
17.03.2021 14:12 Відповісти
Надо дать пожевать этого пассажира. Крокодилам.
показати весь коментар
17.03.2021 14:27 Відповісти
Больше двух не сабирацца!гнусавое дрищет жидко!
показати весь коментар
17.03.2021 14:18 Відповісти
Какие-какие контакты?
показати весь коментар
17.03.2021 14:19 Відповісти
В масках - можно.

Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 4121
показати весь коментар
17.03.2021 14:20 Відповісти
Ограничим контакты свои или чужие?
показати весь коментар
17.03.2021 14:20 Відповісти
Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 6839
показати весь коментар
17.03.2021 14:22 Відповісти
Правильна: ибо социальные контакты - это З Л О
Ударим коронавирусом по бездорожью и разгильдяйству
показати весь коментар
17.03.2021 15:14 Відповісти
Социальные или таки физические, а, ссыкуны? По одному бить легче, да?
показати весь коментар
17.03.2021 14:26 Відповісти
Ніхєра,давай локдаун,по всій країні.
показати весь коментар
17.03.2021 14:30 Відповісти
Остановить транспорт, закрыть школы и садики. Только так
показати весь коментар
17.03.2021 14:38 Відповісти
...і відкрити Буковель
показати весь коментар
17.03.2021 15:13 Відповісти
Довелось ездить на днях далеко в общественном транспорте, была удивлена. Переполнена маршрутка, без масок вообще! было человек 5 и человек 10 с маской под носом и пару человее позволяли себе кашлять! Шок! Больше ни ногой туда. Еле дождалась доехать, воротник свитра был натянут до глаз у меня, а сверху маска) еле дышала)
показати весь коментар
17.03.2021 14:38 Відповісти
Локдаун не знадобиться, якщо ми обмежимо соціальні контакти, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 2450
показати весь коментар
17.03.2021 14:49 Відповісти
Пешком ходи.
показати весь коментар
17.03.2021 14:50 Відповісти
у на шо в "далеко" маршрутки ходют?
показати весь коментар
17.03.2021 15:12 Відповісти
а шо це вдруг там лохдауна сцяти начали наші керманичі, га?
показати весь коментар
17.03.2021 15:10 Відповісти
с этой властью и этим народом ЛОКДАУНА не будет никогда