США ввели нові санкції проти Росії через отруєння Навального

Про це повідомляє пресслужба Міністерства торгівлі США, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що санкції вводять через застосування Росією хімічної зброї проти своїх громадян - отруєння російського опозиціонера Олексія Навального і Скрипаля в Солсбері. Санкції передбачають нові експортні обмеження на товари, пов'язані з національною безпекою.
"Застосовуючи незаконні нервово-паралітичні речовини проти дисидентів як всередині, так і за межами своїх кордонів, російський уряд діяв, грубо порушуючи свої зобов'язання щодо Конвенції про заборону хімічної зброї, і безпосередньо наражав власних громадян і громадян інших країн на смертельний ризик", - сказано в заяві.
У заяві також говориться, що Міністерство торгівлі прагне запобігти доступу Росії до секретних технологій США, які можуть бути використані для її діяльності в області хімічної зброї.