Двох найманців РФ ліквідовано в районі ДАПу, - Necro Mancer

Бойовики "ДНР" заявили про втрати в своїх лавах у районі Донецького аеропорту нібито внаслідок обстрілів позицій "Народної міліції" з боку українських воїнів.
Про це повідомив у Твіттері блогер Necro Mancer, передає Цензор.НЕТ.
"Унаслідок української агресії в районі ДАП загинули 2 члени", - цитує він російського пропагандиста Олександра Сладкова.
Топ коментарі
+32 Гельдрих
показати весь коментар
23.03.2021 10:29 Відповісти Посилання +27 Підлога Маккартні
показати весь коментар
23.03.2021 10:36 Відповісти Посилання +19 Joshua Merlin
показати весь коментар
23.03.2021 10:31 Відповісти Посилання 
гарні новини із самого ранку! яке чудове самогубство!!!