9434 відвідувача онлайн

Двох найманців РФ ліквідовано в районі ДАПу, - Necro Mancer

Бойовики "ДНР" заявили про втрати в своїх лавах у районі Донецького аеропорту нібито внаслідок обстрілів позицій "Народної міліції" з боку українських воїнів.

Про це повідомив у Твіттері блогер Necro Mancer‏, передає Цензор.НЕТ.

"Унаслідок української агресії в районі ДАП загинули 2 члени", - цитує він російського пропагандиста Олександра Сладкова.

Двох найманців РФ ліквідовано в районі ДАПу, - Necro Mancer 01

Топ коментарі
+32
погибли 2 члена" гарні новини із самого ранку! яке чудове самогубство!!!
показати весь коментар
23.03.2021 10:29 Відповісти
+27
Танцуют все!!!
Двох найманців РФ ліквідовано в районі ДАПу, - Necro Mancer - Цензор.НЕТ 7228
показати весь коментар
23.03.2021 10:36 Відповісти
+19
хорошая новость... побольше бы таких... чем больше мудаков подохнет, тем лучше...
показати весь коментар
23.03.2021 10:31 Відповісти

Завантаження...