4224 відвідувача онлайн

Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов. ВIДЕО

Поступово ситуація з коронавірусом в Україні почала стабілізуватися. Зокрема, зменшується кількість госпіталізацій.

Про це в ході онлайн-брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми не перемогли ще COVID ... Але адаптивний карантин працює", - заявив міністр.

Він нагадав, що західні області, які першими потрапили в "червону" зону, вже вийшли з неї. Степанов також висловив упевненість у тому, що регіони, які перебувають нині в "червоній" зоні також незабаром покинуть її через поліпшення ситуації.

"Ми вийшли на пік захворюваності, пік третьої хвилі. Зараз поступово ситуація почала стабілізуватися. Ми вже це бачимо по всіх регіонах, бачимо поліпшення по госпіталізації", - заявив він.

Крім цього, він уточнив, що на минулому тижні було на дві тисячі менше людей, яких госпіталізували, ніж позаминулого тижня. Також зменшилася кількість викликів "швидкої", зазначив міністр.

Топ коментарі
+16
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 3201
показати весь коментар
13.04.2021 10:24 Відповісти
+15
Это все херня - главное чтобы пальтишко хорошо сидело
показати весь коментар
13.04.2021 10:07 Відповісти
+11
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 7979
показати весь коментар
13.04.2021 10:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это все херня - главное чтобы пальтишко хорошо сидело
показати весь коментар
13.04.2021 10:07 Відповісти
хоть родился я в рубашке, зато стырили пальто
показати весь коментар
13.04.2021 10:13 Відповісти
Мы вышли на пик третьей волны коронавируса, - Степанов - Цензор.НЕТ 3177
показати весь коментар
13.04.2021 10:15 Відповісти
Не сцать! Мы на волне!))...уже на третьей!))
показати весь коментар
13.04.2021 10:35 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 7962
показати весь коментар
13.04.2021 11:22 Відповісти
https://twitter.com/norestfor Мужик з Факєлом @norestfor

"Пентагон профінансував діалізноапаратний фільтр для крові, що усуває короновірус SARS-CoV-2 з крові, Адміністрація продовольства та ліків схвалила його для використання в невідкладних ситуаціях. Наразі його використали для лікування біля 300 пацієнтів"
https://twitter.com/DrEricDing/status/1381456817595822081
показати весь коментар
13.04.2021 15:13 Відповісти
це перемога чи зепабеда?
показати весь коментар
13.04.2021 10:07 Відповісти
Выйти на пик третьей волны после героической победы это феерическая пабеда.
показати весь коментар
13.04.2021 10:10 Відповісти
Переміга адназначна.Мы вышли на пик третьей волны коронавируса, - Степанов - Цензор.НЕТ 4188
показати весь коментар
13.04.2021 10:14 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 7562
показати весь коментар
13.04.2021 10:18 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 5346
показати весь коментар
13.04.2021 10:23 Відповісти
З уст (отвір у голові для споживання їжі і генерації звукових коливань) Степанова звучить як привітання.
показати весь коментар
13.04.2021 10:39 Відповісти
как то резко за 1 сутки ситуация стабилизировалась, Степанов это понял, ему написали речь и он выступил...
показати весь коментар
13.04.2021 10:11 Відповісти
Ви імбецили тільки в другій перебуваєте!
показати весь коментар
13.04.2021 10:11 Відповісти
Судя по диаграмме развития заболевания у нас это только пик ВТОРОЙ волны. Так что нечего забегать " впереди паровоза".
показати весь коментар
13.04.2021 10:14 Відповісти
Потеплелео - немного стабилизировалось, а сейчас идет похолодание и влажность будет выше, может опять к 20 тысячам подкатить. Пока лучше не спешить с отменой ограничений в больших городах. Главное пресекать любые заикания власти про комендатский час - не ни одной разумной причины его вводить, это только косвено увеличит вероятность новых заражений.
показати весь коментар
13.04.2021 10:16 Відповісти
Степанов напоминает анекдот:
Подрядчик построил дом через жопу, экономя на всем. Приехала приемная комиссия принимать работу. Подул сильный ветер и с дома облетела вся штукатурка. Комиссия: "WTF ?!" Подрядчик взглянул на часы и сказал: Все точно по графику, как и запланировано.
показати весь коментар
13.04.2021 10:17 Відповісти
Цікава посада. Неук і відвертий дятел-ретранслятор відповідає за здоровля нації під час пандемії. Той хто призначив має пояснити підстави такого геноциду нації.
показати весь коментар
13.04.2021 10:18 Відповісти
Нарід виконав свою місію в 2019 і більше не портібен.
То какаяразніца, хто міністр і чим "лікує"?
Менше наріду, менше проблем з дерибаном держави.
показати весь коментар
13.04.2021 10:42 Відповісти
Країни. Держава це слово-символ х@йлостану.
показати весь коментар
13.04.2021 11:00 Відповісти
"У меня замечаний к Шмыгалю нет… Мы мастера спорта по борьбе с коронавирусом. Мы одни из лучших" - "Мы вышли на пик третьей волны коронавируса". Зе+Ст
показати весь коментар
13.04.2021 10:18 Відповісти
Короче, со слов преЗедента и любителя импортных фуфаек - мы трижды чемпионы мира по борьбе с вирусом....
показати весь коментар
13.04.2021 10:19 Відповісти
Ясно ,значит пальтишко не последняя покупка ...
показати весь коментар
13.04.2021 10:20 Відповісти
мразь при владі
показати весь коментар
13.04.2021 10:22 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 3891
показати весь коментар
13.04.2021 10:22 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 3201
показати весь коментар
13.04.2021 10:24 Відповісти
они не хотят всем рекордам свои звонкие дать имена? пик степанова - как такое?
показати весь коментар
13.04.2021 10:25 Відповісти
Сначала всех собак повесили на местную власть (отдувайтесь как хотите - карантины сами вводите, ужесточайте всё, что можно), а теперь о победах кричат?! Типичные зебилы
показати весь коментар
13.04.2021 10:27 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 7979
показати весь коментар
13.04.2021 10:37 Відповісти
Степанов пропонує зупиняти пандемію вакциною, яку визнала малоефективною країна виробник.
Чуєш, степанов, гроші китайці Україні вже повернули? Чи різниця між реальною ціною вакцини, і тим що ви вже роздерибанили, феноменальна. Тому нарід буде колотися водою з річки Геньхе?
показати весь коментар
13.04.2021 10:38 Відповісти
Кто из них звiздiт - степанов, или ВОЗ? (вопрос риторический).

"https://censor.net/ru/news/3259304/pandemiya_daleka_ot_zaversheniya_zabolevaemost_covid19_rastet_v_techenie_7_nedel_nesmotrya_na_vaktsinatsiyu"
показати весь коментар
13.04.2021 10:42 Відповісти
Даешь четвертый пик. Пятый назовем пиком Зеленского.
показати весь коментар
13.04.2021 10:43 Відповісти
Мы зашли в Глубокую О...ППу, благодаря ЗЕБилам их малоПИД,,,роскому, бениному нарко-Дегенерату и его Сброду, полный ноль во всем, "самолет летит на автопилоте" а Дурак пытается создавать видимость бурной деятельности и результаты на лицо.....
показати весь коментар
13.04.2021 10:46 Відповісти
Балакучий мініджор , не здатний відрізнити термометр від клізми - саме те , що зараз потрібно нашій медицині .
Так його лікарі й називають - міністр охорони хвороби .
показати весь коментар
13.04.2021 10:49 Відповісти
По сравнению с прошлой неделей - уже меньше.
показати весь коментар
13.04.2021 10:49 Відповісти
Він схожий на ЖАБУ.
показати весь коментар
13.04.2021 10:54 Відповісти
Уважуха, не каждый в течении года сможет каждый день с умным видом нести бред.
показати весь коментар
13.04.2021 11:06 Відповісти
Ще пару таких хвиль і він собі шкари за пару лямів купить...
показати весь коментар
13.04.2021 11:45 Відповісти
правильнее будет сказать вы падонки купившие себе куртки за 25 тыс.долларов -туда Украину завели
показати весь коментар
13.04.2021 11:46 Відповісти
С таким восхищением это все подано вроде как личная победа...
показати весь коментар
13.04.2021 11:47 Відповісти
Кладовища тріщать,у відділах реєстрації смертей черги за ріг....Перемога Є чим Пишатися
показати весь коментар
13.04.2021 13:37 Відповісти
https://www.economics-prorok.com/2021/04/%d0%b2-%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b5-%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%be-%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d0%be%d0%b9-%d1%8d%d1%84%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d1%81.html В Китае знали о низкой эффективности своих вакцин еще в декабре - La Republica 13 апреля, 2021Без рубрикиhttps://www.economics-prorok.com/2021/04/%d0%b2-%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b5-%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%be-%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d0%be%d0%b9-%d1%8d%d1%84%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d1%81.html#comments Комментарии: 3 https://www.economics-prorok.com/2021/04/%d0%b2-%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b5-%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%be-%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d0%be%d0%b9-%d1%8d%d1%84%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d1%81.html Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 9809 Еще в конце 2020 года в Китае знали о низкой эффективности своих вакцин против коронавируса от Sinopharm. Кроме того, эти данные были известны и итальянской разведке.https://www.economics-prorok.com/2021/04/%d0%b2-%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b5-%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%be-%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%ba%d0%be%d0%b9-%d1%8d%d1%84%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d1%81.html#more-129743 Читать далее
показати весь коментар
13.04.2021 11:48 Відповісти
В Израиле министр здравоохранения каждый день звонил директорю Pfizer несколько раз.
В итоге в Израиле 33 миллиона прививок и всего 6500 погибших.

В Украине 33 тысячи погибших и нет прививок.

СТЕПАНОВ, УХОДИ САМ.
показати весь коментар
13.04.2021 12:04 Відповісти
Вот сижу и думаю, а что если скрестить степанова с супрун. Ковид умрёт от смеха или нет?
показати весь коментар
13.04.2021 12:06 Відповісти
а що в цьому смішного?
Якщо схрестити нобелівського лауреата і коміка-нездару, що його пародує хтось має померти від сміху?
показати весь коментар
13.04.2021 13:25 Відповісти
Вийде хлюкаючий колючий дріт
показати весь коментар
13.04.2021 13:38 Відповісти
Степанов:
"Мы вышли на пик третьей волны коронавируса... УРА, товарищи!"
показати весь коментар
13.04.2021 12:08 Відповісти
Справді,у нього то звучить як досягнення...
показати весь коментар
13.04.2021 13:17 Відповісти
В цього покидька, кожен день - вихід на пік вірусної хвилі
показати весь коментар
13.04.2021 12:20 Відповісти
https://censor.net/ru/news/3259304/pandemiya_daleka_ot_zaversheniya_zabolevaemost_covid19_rastet_v_techenie_7_nedel_nesmotrya_na_vaktsinatsiyu
показати весь коментар
13.04.2021 12:23 Відповісти
как и "маршал победы" мясник Жуков, министр-диктор в пальто (он же доктор-смерть) Степанов шёл к успеху по трупам и по судьбам выживших вопреки бездействию и вредительству зелёных дебилов-аниматоров..
показати весь коментар
13.04.2021 13:05 Відповісти
Ми вийшли на черговий пік імпотенції клоунократів
/мудрий нарід/
показати весь коментар
13.04.2021 13:22 Відповісти
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 502

...
показати весь коментар
13.04.2021 15:10 Відповісти
Какой он тупой...
показати весь коментар
13.04.2021 18:23 Відповісти
Мы вышли на пик третьей волны коронавируса, - Степанов.__________ это достижение?
показати весь коментар
13.04.2021 19:36 Відповісти