Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов. ВIДЕО
Про це в ході онлайн-брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми не перемогли ще COVID ... Але адаптивний карантин працює", - заявив міністр.
Він нагадав, що західні області, які першими потрапили в "червону" зону, вже вийшли з неї. Степанов також висловив упевненість у тому, що регіони, які перебувають нині в "червоній" зоні також незабаром покинуть її через поліпшення ситуації.
"Ми вийшли на пік захворюваності, пік третьої хвилі. Зараз поступово ситуація почала стабілізуватися. Ми вже це бачимо по всіх регіонах, бачимо поліпшення по госпіталізації", - заявив він.
Крім цього, він уточнив, що на минулому тижні було на дві тисячі менше людей, яких госпіталізували, ніж позаминулого тижня. Також зменшилася кількість викликів "швидкої", зазначив міністр.