11728 відвідувачів онлайн

Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов. ВIДЕО

Про це в ході онлайн-брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми не перемогли ще COVID ... Але адаптивний карантин працює", - заявив міністр.

Він нагадав, що західні області, які першими потрапили в "червону" зону, вже вийшли з неї. Степанов також висловив упевненість у тому, що регіони, які перебувають нині в "червоній" зоні також незабаром покинуть її через поліпшення ситуації.

"Ми вийшли на пік захворюваності, пік третьої хвилі. Зараз поступово ситуація почала стабілізуватися. Ми вже це бачимо по всіх регіонах, бачимо поліпшення по госпіталізації", - заявив він.

Крім цього, він уточнив, що на минулому тижні було на дві тисячі менше людей, яких госпіталізували, ніж позаминулого тижня. Також зменшилася кількість викликів "швидкої", зазначив міністр.

Топ коментарі
+16
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 3201
показати весь коментар
13.04.2021 10:24 Відповісти
+15
Это все херня - главное чтобы пальтишко хорошо сидело
показати весь коментар
13.04.2021 10:07 Відповісти
+11
Ми вийшли на пік третьої хвилі коронавірусу, - Степанов - Цензор.НЕТ 7979
показати весь коментар
13.04.2021 10:37 Відповісти

Завантаження...