11640 відвідувачів онлайн

Епідемія COVID-19 починає йти на спад, - Степанов

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.

"Як і прогнозували наші експерти-епідеміологи, зростання кількості хворих тривало до початку квітня. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні. Вчора був перший день, коли кількість виписаних із лікарень перевищила на 22,8% кількість госпіталізованих. Декілька областей, зокрема Івано-Франківська і Закарпатська, вийшли з червоної зони", - зазначив Степанов.

За його словами, якщо подивитися на рівень госпіталізації, на минулому тижні в лікарні потрапили на 2000 пацієнтів менше, ніж позаминулого.

"Також ми бачимо зниження кількості захворілих. Я дякую всім лікарям, які врятували безліч життів незважаючи на виснаження і небезпеку для власного здоров'я. Завдяки чіткій стратегії і вивіреним діям МОЗ українці змогли пережити пік третьої хвилі пандемії без паніки та з мінімальними обмеженнями. Наш адаптивний карантин, ефективність якого оцінили і в Європі, був певним балансом між життям країни, роботою підприємців і епідеміологією", - додав міністр.

Він також стверджує, що МОЗ постійно тримало руку на пульсі, збільшуючи кількість ліжок з подачею кисню відповідно до потреб, оновлюючи протоколи лікування, щоб максимально ефективно протистояти хворобі.

"Але деякі регіони, зокрема Київ, а також Хмельницька, Львівська та Полтавська області, продовжують перебувати в червоній зоні підвищеної епідемічної небезпеки, ситуація там залишається надскладною. Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей", - підсумував Степанов.

Топ коментарі
+12
Когда вышли на плато
Я купил себе пальто
показати весь коментар
14.04.2021 13:25 Відповісти
+11
Когда уже заткнут этого сказочника.........
показати весь коментар
14.04.2021 13:25 Відповісти
+7
Эпидемия COVID-19 начинает идти на спад, - Степанов - Цензор.НЕТ 2988
показати весь коментар
14.04.2021 13:33 Відповісти

Завантаження...