8879 відвідувачів онлайн
3 882 41

Зеленський обговорив з главою ArcelorMittal Мітталом інвестиції для поліпшення екології в Кривому Розі. ФОТО

Зеленський обговорив з главою ArcelorMittal Мітталом інвестиції для поліпшення екології в Кривому Розі. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з головою ради директорів компанії. Сторони обговорили розвиток "зеленої" металургії та збільшення інвестицій в Україну, з урахуванням екологічних характеристик відповідно до світових стандартів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Компанія ArcelorMittal як найбільший іноземний інвестор в Україні та один з найбільших виробників сталі у світі розпочне в нашій країні інвестпрограму "Сталевий мільярд", що передбачає інвестицію в обсязі майже один мільярд доларів у екомодернізацію виробництва сталі у Кривому Розі.

Зеленський обговорив з главою ArcelorMittal Мітталом інвестиції для поліпшення екології в Кривому Розі 01

"Інвестиції в українську економіку та екологію – це позитивний сигнал для всіх інвесторів, яким ми будемо надавати всебічну підтримку", – запевнив Зеленський.

Зеленський обговорив з главою ArcelorMittal Мітталом інвестиції для поліпшення екології в Кривому Розі 02

Президент наголосив на необхідності якнайшвидшого завершення модернізації коксохімічного, агломераційного та доменного виробництва, які є найбільшими забруднювачами. Компанія підтвердила готовність завершення цієї програми до кінця 2023 року.

Топ коментарі
+11
так дійсno - na зараз цe головne///
показати весь коментар
14.04.2021 19:13 Відповісти
+8
криворогим от плохой экологии начали отпадать рога.
показати весь коментар
14.04.2021 19:16 Відповісти
+8
Деякі переїхали в Київ і роги в них розлогі і гіллясті.
показати весь коментар
14.04.2021 19:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так дійсno - na зараз цe головne///
показати весь коментар
14.04.2021 19:13 Відповісти
криворогим от плохой экологии начали отпадать рога.
показати весь коментар
14.04.2021 19:16 Відповісти
Деякі переїхали в Київ і роги в них розлогі і гіллясті.
показати весь коментар
14.04.2021 19:21 Відповісти
Лоси - НеЛохи
показати весь коментар
14.04.2021 19:23 Відповісти
Обсудил , ск будет капать в карман, за содействие схемам и расстановке ахметовских наймитов на нужных должностях.
показати весь коментар
14.04.2021 19:18 Відповісти
почему ахметовских?
у него уже и своих полно, да и баблишка, надо полагать, не меньше ринат-леонидыча уже
нацарював.
показати весь коментар
14.04.2021 19:20 Відповісти
А с ахметовым зебил уже обсуждал экологию?
показати весь коментар
14.04.2021 19:20 Відповісти
А как же чистота гудков - на первом месте!
показати весь коментар
14.04.2021 19:27 Відповісти
Взгляд такой...что прям аж читается..." а не обьелся ли ты ухи вовочка??"
Зеленский обсудил с главой ArcelorMittal Митталом инвестиции для улучшения экологии в Кривом Роге - Цензор.НЕТ 4940
показати весь коментар
14.04.2021 19:20 Відповісти
Так дивиться психіатр на буйного пацієнта.
показати весь коментар
14.04.2021 19:22 Відповісти
Т.е. в самой новости придраться не к чему.
показати весь коментар
14.04.2021 19:23 Відповісти
А что к ней придераться то?? В ней все как обычно...все как последние два года... все о будущем...о прекрасном...но далеком будущем....
И с вероятностью в 99,99999 процентов.....это будущее не наступит...как не наступило оно после всех подобных новостей за последнии два года....
показати весь коментар
14.04.2021 19:25 Відповісти
Зеленский... с главой ArcelorMittal Митталом... улучшения экологии в Кривом Роге.

пасивісте, тут у заголовку все сказано!!! вичерпно!!!
показати весь коментар
14.04.2021 19:33 Відповісти
Імітація діяльності. Розвінчайте мене прикладами з реального життя.
показати весь коментар
14.04.2021 19:36 Відповісти
Ты живёшь.
показати весь коментар
14.04.2021 19:44 Відповісти
Розумієте, Міттал якраз про екологію хоч трохи думає, а от коли Криворіжсталь була Ахметова, то про це і близько ніхто не думав...
І виникає питання: коли така ж розмова буде з Ахметовим і Бєньою? Причому з ними ці розмови мали б бути РАНІШЕ, ніж з Мітталом, бо вони ніфіга для екології не роблять, на відміну від нього!
показати весь коментар
14.04.2021 19:55 Відповісти
Полемика на тему "А пАчИму Ахметов не сидит" меня не интересует.
показати весь коментар
14.04.2021 19:57 Відповісти
Так це ж якраз полеміка Зе на стадіоні...
показати весь коментар
14.04.2021 20:00 Відповісти
Я был на стадионе, на половине поля Порошенко.
показати весь коментар
14.04.2021 20:15 Відповісти
Очень оптимистическая для Украины новость.
показати весь коментар
14.04.2021 19:21 Відповісти
И как обычно это новость о прекрасном далеком...а не о настоящем....
показати весь коментар
14.04.2021 19:22 Відповісти
С какого будуна у тебя возникла столь бредовая мысль???
показати весь коментар
14.04.2021 19:26 Відповісти
Особисто тобі подобається свіженька локшина на вухах кожного дня?
показати весь коментар
14.04.2021 19:30 Відповісти
У меня будущее как раз есть....по той простой причине что к зеленому стаду я отношения не имею...и ни каких иллюзий в отношении него не питаю....
Что до будущего которое тебя так возбудило...то речь в моем посте шла не о моем будущем...а о будущем того о чем тема данной новости....но ты в силу своего врожденного скудоумия этого понять не смог....
показати весь коментар
14.04.2021 19:30 Відповісти
Зачем мне?? Это твоя и других зебилов работа....искать жемчужину в куче зеленого дерьма..... и тужится при этом...потому как жемчужины в дерьме нет...и быть не может....но зебилам приказано ее искать...
показати весь коментар
14.04.2021 19:45 Відповісти
Все верно...пчелы ищут мед...а зеленые мухи ищут дерьмо....что бы найти там жемчужину....
показати весь коментар
14.04.2021 19:50 Відповісти
Это твой воспаленный мозг сам придумал...или подсказал кто то??
Я же тебе выше ясно и понятно сказал....что это новость как новость....новость ни о чем... как и все остальные новость за последнии два года...нет в ней не меда ...ни дерьма...ОНА НИ О ЧЕМ....

Но ты зебил постарался найти в ней жемчужину...
https://censor.net/ru/user/485228

Очень оптимистическая для Украины новость.
https://censor.net/ru/comments/locate/3259748/01921461-debc-70b4-9470-e9f14717ac4d
показати весь коментар
14.04.2021 19:56 Відповісти
гопник пытается нагнуть индуса на откаты?
показати весь коментар
14.04.2021 19:22 Відповісти
ГОП -головный офис презыдента
показати весь коментар
14.04.2021 19:24 Відповісти
При этих словах Кислярскому захотелось дать еще пятьдесят рублей, но больше уже не приходить ни на какие заседания. Он еле удержал себя от этого порыва. (с)
показати весь коментар
14.04.2021 19:37 Відповісти
І лавочькі возлє мамінага пад'єзда шоп паставіл.
показати весь коментар
14.04.2021 19:48 Відповісти
для улучшения экологии в Кривом Роге
Надо роги отрихтовать! -- как говорили в Киеве во времена, когда каждый знал своё место и никому его не уступал...*)
показати весь коментар
14.04.2021 19:53 Відповісти
у индуса близорукость - мелкое не видит вдалеке...
близорукость! но не скудоумие...
показати весь коментар
14.04.2021 20:01 Відповісти
А зечмо не бажає ініціювати розгляд АМКУ щотижневе необгрунтоване підвищення цін на металопрокат монополістами?
показати весь коментар
14.04.2021 22:40 Відповісти
хорошо. правильно.
показати весь коментар
15.04.2021 06:57 Відповісти