8963 відвідувача онлайн
6 228 19

Суд виніс вирок "мінеру" будинку батьків Зеленського в Кривому Розі

Суд виніс вирок "мінеру" будинку батьків Зеленського в Кривому Розі

У Кривому Розі суд оголосив вирок 59-річному чоловікові, який повідомив про "замінування" будинку батьків президента Володимира Зеленського. Його засудили до позбавлення волі на 4 роки з іспитовим терміном на два роки.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо "Свобода", відповідне рішення виніс Дзержинський районний суд Кривого Рогу.

На суді чоловік визнав свою провину.

Із засудженого також повинні стягнути на користь держави майже 4 тисяч гривень судових витрат.

Нагадаємо, в лютому 2021 року в Кривому Розі чоловік повідомив, що планує підірвати багатоповерхівку по вулиці Мистецькій, де, зокрема, проживають батьки президента Володимира Зеленського.

Повідомлення перевірили. Ніяких вибухонебезпечних предметів та речовин не виявили. Затриманим за повідомлення виявився місцевий житель, пенсіонер.

Топ коментарі
+9
Зеля вже двічі потерпілий.
показати весь коментар
15.04.2021 12:44 Відповісти
+7
В Кривом Роге суд огласил приговор 59-летнему мужчине, который сообщил о "заминировании" дома родителей президента Владимира Зеленского. Его приговорили к лишению свободы на 4 года с испытательным сроком в два года. Источник: https://censor.net/ru/n3259880

Людину треба нагородити, а не в тюрму заджати
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
+6
Нужно было его на шоу Мосейчук рядом с дверью поставить а в конце шоу растрелять.
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нужно было его на шоу Мосейчук рядом с дверью поставить а в конце шоу растрелять.
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
В Кривом Роге суд огласил приговор 59-летнему мужчине, который сообщил о "заминировании" дома родителей президента Владимира Зеленского. Его приговорили к лишению свободы на 4 года с испытательным сроком в два года. Источник: https://censor.net/ru/n3259880

Людину треба нагородити, а не в тюрму заджати
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
Ахента крімля звичайно ж потрібно засудити.
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
В будущем ему дадут звание героя и назвут не одну улицу
показати весь коментар
15.04.2021 12:41 Відповісти
показати весь коментар
15.04.2021 13:02 Відповісти
Святой человек!😄
показати весь коментар
15.04.2021 12:43 Відповісти
Зеля вже двічі потерпілий.
показати весь коментар
15.04.2021 12:44 Відповісти
Ууууу негодяй!
показати весь коментар
15.04.2021 12:44 Відповісти
Типичный портрет избирателя одного из кандидатов в президенты. То камазом сбивают, то дом минируют...
показати весь коментар
15.04.2021 12:45 Відповісти
Зеленский: Судебная система в нынешнем формате доказала свою непригодность.-Наглая клевета : в феврале 2021 в Кривом Роге мужчина сообщил а уже "15.04.21 12:38 Суд вынес приговор."
показати весь коментар
15.04.2021 12:48 Відповісти
Тю. За шо? Ні до, ні після цього жарту ніхто не постраждав.
Чим цей жарт гірший за презЕдентський про "********* палички"?
показати весь коментар
15.04.2021 12:56 Відповісти
На 4 роки посадили за те що "перший батько" України обісрався!!! А чому санкції не ввели проти мінера як і проти Мертвечука?
показати весь коментар
15.04.2021 12:57 Відповісти
Родители не виноваты, что их сынок стал таким говном. Зеленым.
показати весь коментар
15.04.2021 13:01 Відповісти
Суд виніс вирок "мінеру" будинку батьків Зеленського в Кривому Розі - Цензор.НЕТ 9108
показати весь коментар
15.04.2021 13:13 Відповісти
Боюсь что приедтся ему минировать этот жидовский дом опять, только на этот раз не на словах.
показати весь коментар
15.04.2021 13:30 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_74.html Россия приступила к реализации своих угроз по оглашению документальных свидетельств двойного гражданства Владимира Зеленского. (мы писали об этом еще 12.09.2020 г.; см. "Хроника"). Операция проводится через бывшего первого заместителя председателя СБУ Дмитрия Нескоромного. ..
показати весь коментар
15.04.2021 13:31 Відповісти
За ЧТО 4 года?
Он же ПОШУТИЛ! Или только зеленскому шутить можно? Где справедливость?
показати весь коментар
15.04.2021 21:58 Відповісти
справедливо и по закону осудили.
показати весь коментар
16.04.2021 05:42 Відповісти