Зеленський заявив про нові санкції проти контрабандистів - у списку 12 осіб

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це президент Володимир Зеленський сказав після засідання РНБО.
Зеленський заявив: "Рада національної безпеки та оборони буде вводити санкції стосовно другої частини контрабандистів. Застосують санкції до 12 осіб. І це не фінал".
За словами глави держави, "за ці 30 років в Україні з'явився пласт контрабандистів".
"Таке відчуття, що це як окрема професія. Хоча держава і не робила державного замовлення, але такі професії існують. Контрабандистами сьогодні займається Служба безпеки України, вони знають, скільки у них є паспортів, скільки громадянств, а багато хто з них дійсно мають подвійне громадянство або навіть три громадянства. З цією ситуацією ми розберемося, думаю, досить швидко", - додав Зеленський.
Сьогодні президент не повідомив подробиць і імен контрабандистів.
ГДЕ РЕФОРМЫ, зеленое???