8827 відвідувачів онлайн
5 311 23

Польща оголосила персонами нон ґрата трьох російських дипломатів

Польща оголосила персонами нон ґрата трьох російських дипломатів

Польша оголосила трьох російських дипломатів "персонами нон ґрата".

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказано в заяві, поширеній у четвер МЗС Польщі.

"15 квітня 2021 року посол Російської Федерації в Польщі був викликаний у МЗС Польщі. Послу було передано дипломатичну ноту, яка поінформувала про визнання трьох співробітників посольства Російської Федерації у Варшаві "персонами нон ґрата". Підставою для цього рішення було вчинення цими людьми дій, які не відповідають статусу дипломата і шкодять Польщі", - наголошується в ньому.

Топ коментарі
+18
Сраною мітлою в *****.
показати весь коментар
15.04.2021 20:54 Відповісти
+14
Поїдуть свинособаки у рязань, або ще в якусь срань.
показати весь коментар
15.04.2021 20:56 Відповісти
+12
бей кацапа молотом-будет кацап золотом!
показати весь коментар
15.04.2021 21:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сраною мітлою в *****.
показати весь коментар
15.04.2021 20:54 Відповісти
Поїдуть свинособаки у рязань, або ще в якусь срань.
показати весь коментар
15.04.2021 20:56 Відповісти
поедут сотрудниками в другую срану, или ,думаешь, специалисты по коксующимися сортам муки на дороге валяются, а дипломата-разведчика готовят в 2 раза дольше чем просто дипломата
показати весь коментар
15.04.2021 21:17 Відповісти
Та то вже справа майбутнього, головне що кацапня стовідсотково відвідає свої рідні *****!
показати весь коментар
15.04.2021 21:20 Відповісти
скоро морква переповниться москальськими дипломатами з усього світу
Поляки - кросавці!
показати весь коментар
15.04.2021 21:20 Відповісти
Та не, в Украине теперь послить будут. Зеленский с "хлебом солью" встретит лично!
показати весь коментар
15.04.2021 22:18 Відповісти
бей кацапа молотом-будет кацап золотом!
показати весь коментар
15.04.2021 21:00 Відповісти
не буде, краще перегноєм
показати весь коментар
15.04.2021 22:43 Відповісти
- За что был уволен разведчик Сидоров?
- Да за то, что, добравшись до центрального компьютера Пентагона и увидев на мониторе совершенно секретные сведения, он украл только монитор
показати весь коментар
15.04.2021 21:03 Відповісти
если бы знал диагональ того монитора, ты бы оху...л и тоже его стырил
показати весь коментар
15.04.2021 21:19 Відповісти
Зато вернутся в родную говень!
показати весь коментар
15.04.2021 21:04 Відповісти
Хорошая новость.
показати весь коментар
15.04.2021 21:06 Відповісти
Границы гавани" Москва Питер Мухосранск"
показати весь коментар
15.04.2021 21:18 Відповісти
кацапскую падаль нужно гнать отовсюду
показати весь коментар
15.04.2021 21:20 Відповісти
Поляки ненавидять гвинтороге бидло. Це вам не хранцузи та не італійці, для яких хуі#ло та кацапи дуже довподоби.
показати весь коментар
15.04.2021 21:25 Відповісти
Это потому что у них нет общей границы с этими животными.
показати весь коментар
15.04.2021 21:32 Відповісти
є трошки
показати весь коментар
15.04.2021 22:46 Відповісти
Кацов ещё латиносы очень любят, ну и всякие вьетнамцы, индусы, нигерийцы. В общем Снежная Нигерия и банановые республики.
показати весь коментар
15.04.2021 21:44 Відповісти
халявщики всякі, але більше *******, щоб кацапи їм гроші давали і прощали
показати весь коментар
15.04.2021 22:47 Відповісти
Понеслось. США, Польша...
Все, кроме Украины...
Как такое можно было допустить, а, быдло ?
показати весь коментар
15.04.2021 21:30 Відповісти
Так вирішив ,, мудрий нарід"і зелена шобла , бо вважають , що мишебраття , мать їх так 😡
показати весь коментар
15.04.2021 23:10 Відповісти
А Украина покупает и платит Оккупантам за электроэнергию которая ей и нафиг не нужна и даже во вред. Но нужна Пинчуку и Коломойскому. Но борцу с олигархами на это плевать.
показати весь коментар
16.04.2021 01:20 Відповісти
Все страны должны высылать руССких проныр из этих осиных гнезд!
показати весь коментар
16.04.2021 06:41 Відповісти