12023 відвідувача онлайн
8 385 53

У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента

У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента

У Парижі розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського з французьким колегою Емманюелем Макроном.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"У Парижі, в Єлисейському палаці, розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Французької Республіки Емманюеля Макрона у форматі віч-на-віч", - наголошується в повідомленні.

Топ коментарі
+13
Дожили... все надеются что президент не продаст страну....
показати весь коментар
16.04.2021 14:55 Відповісти
+12
Ничего хорошего не будет от встречи двух слизняков.
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
+9
Вова, помни, - НИ КАПЛИ УКРАИНСКОЙ ВОДЫ в оккупированный московитами Крым.
показати весь коментар
16.04.2021 14:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
может обойдется все таки...
показати весь коментар
16.04.2021 14:46 Відповісти
нет, ящик пандоры открыт зебилами.
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
т.е. лабух таки решительно настроен шо нибудь слабать из раннего?
ну от когда не прет тогда не прет...
показати весь коментар
16.04.2021 14:59 Відповісти
Дожили... все надеются что президент не продаст страну....
показати весь коментар
16.04.2021 14:55 Відповісти
У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 6727
показати весь коментар
16.04.2021 14:59 Відповісти
У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 4290
показати весь коментар
16.04.2021 16:52 Відповісти
потому ж и волнуемся - сожрет мальца и рот не вытрет....
показати весь коментар
16.04.2021 16:56 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2021 17:00 Відповісти
Музыки не слышно?
показати весь коментар
16.04.2021 14:47 Відповісти
Фортепиано?
показати весь коментар
16.04.2021 14:49 Відповісти
Пианино. Ода "К радости". Соло В.А. Зеленский.
показати весь коментар
16.04.2021 14:50 Відповісти
Надеюсь, не флейта...😀
показати весь коментар
16.04.2021 14:52 Відповісти
Из танцев про лебедей.
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 7172
показати весь коментар
16.04.2021 16:47 Відповісти
Надеюсь пара-тройка пожарных машин дежурят у дворца? А то как-то жалко дворец
показати весь коментар
16.04.2021 14:48 Відповісти
Вова, помни, - НИ КАПЛИ УКРАИНСКОЙ ВОДЫ в оккупированный московитами Крым.
показати весь коментар
16.04.2021 14:49 Відповісти
так у вовы там квартира - как же без воды?
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
А шо, в канистре уже низяяя провозить?
показати весь коментар
16.04.2021 15:30 Відповісти
Стучите в барабаны! Звоните в колокола! Антимидас приехал!

Біля Парижа частково заблокований рух транспорту через масштабну пожежу (с)

У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 603
показати весь коментар
16.04.2021 14:52 Відповісти
У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 2551У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського з Макроном, - Офіс Президента - Цензор.НЕТ 6718
показати весь коментар
16.04.2021 14:54 Відповісти
Добре, що хоч не Нотр-Дам
показати весь коментар
16.04.2021 16:48 Відповісти
Ничего хорошего не будет от встречи двух слизняков.
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
а що?. чим не досягнення?. зе до 19-го про такі підмостоки навіть не мріяв..
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
Що привіз Бідося французам цього разу, повінь, посуху чи знов таки пожежу?
показати весь коментар
16.04.2021 14:53 Відповісти
слобожанский минет...
показати весь коментар
16.04.2021 15:39 Відповісти
Сбылась мечта преЗЕрватива: теперь он сиграет на рояле без рук в самом елисейском дворце
показати весь коментар
16.04.2021 15:03 Відповісти
Все будет хорошо. Макрон предложит военную помощь, предложит ввести свои войска в Украину, введет новые санкции протии агрессора, оккупанта России, убедит не строить СП2, осудит Путина. Не станет убеждать Зеленского сдавать национальные интересы Украины, продать Украину, вообще подставит плечо друга
показати весь коментар
16.04.2021 15:14 Відповісти
А Зеленский не забыл взять с собой в Париж костюм Наполеона?
показати весь коментар
16.04.2021 15:26 Відповісти
Рояль еле втащили...Макрон чесал репу...
показати весь коментар
16.04.2021 15:38 Відповісти
ППП--------ПОСИДЕЛИ ПОП...ЛИ РАЗОШЛИСЬ
показати весь коментар
16.04.2021 15:48 Відповісти
Встреча двух клоунов
показати весь коментар
16.04.2021 16:04 Відповісти
Хоча б зелене не здало Україну! Макрон з Меркель ще ті торгаші... Тоді Зеленському дороги назад немає...
показати весь коментар
16.04.2021 16:11 Відповісти
Будуть схиляти його до проведення виборів на Донбасі без контролю території, вписування днр у конституцію. Якщо погодиться, то Зеленського треба вбити і змінити владу
показати весь коментар
16.04.2021 16:30 Відповісти
Украину принуждают к капитуляции: предлагают согласовать с ОРДЛО законы о выборах, народной милиции и изменения в Конституцию, - Левус
https://images.cnscdn.com/images/9/3/1/7/9317362f518768e4b386f03073d15d45/original.jpgКак передает https://censor.net/, об этом написал https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2945207342158500&set=a.229806947031900&type=3 в Фейсбуке экс-нардеп Андрей Левус.

"Еще две недели назад и я лично, и Движение Сопротивления Капитуляции сообщали о том, что Украина является объектом специальной операции по принуждению к кластерной капитуляции. Новый план авторства Макрона и Меркель был направлен Путину. Он был опубликован в российской газете "Коммерсант" . Андрей Ермак фактически подтвердил его правдивость в интервью "Интерфаксу"

Детали:
https://censor.net/ru/news/3260117/ukrainu_prinujdayut_k_kapitulyatsii_predlagayut_soglasovat_s_ordlo_zakony_o_vyborah_narodnoyi_militsii
показати весь коментар
16.04.2021 16:33 Відповісти
Французи - паскудний народець. У нас в Галичині споковіків усе брудне, гидке і заразне називали "франца". Французи зіграли фатальну ролю, "вирішивши" долю України після І св. війни і революції, французькі добровольці і офіцери (доречі і Шарль Де Голь) приймали участь у війні проти армії ЗУНР і її розгромі у складі польської армії Геллера. Французький лідер Саркозі по горезвісному плану Мєдвєдєва-Саркозі допоміг розірвати Грузію на угоду кацапії...
Це паскуди, генетично закладені. І. на нашу біду - Зеленський і НЕукраїнець, і НЕхристиянин, у нього немає Національної Гідності Українця. Він у в Україні і у Франції - на гастролях...