6706 відвідувачів онлайн
19 603 135

Позбавивши трьох контрабандистів громадянства, Зеленський дав їм можливість уникнути покарання, - Данилюк

Про це пише у фейсбуку екссекретар РНБО Олександр Данилюк, інформує Цензор.НЕТ.

"Чому трьох? Чому не всіх? Чи ці троє заслужили на те, щоб уникнути кари, спокійно спакувати валізи та забратися на сонячні береги, а інші – ні? А як же ж справедливе покарання? Розслідування? Судовий процес? Повернення награбованого у бюджет? Презумпція невинності врешті-решт?", - написав він.

Данилюк порівняв те, що відбувається, із сиквелом серіалу "Слуга народу".

"Як людина, яка має певне уявлення про діяльність РНБО, можу сказати, що, звісно, в межах її надшироких повноважень можна притягнути за вуха що завгодно. Але заміщення діяльності всієї правоохоронної системи рішеннями РНБО – це приблизно як оголосити воєнний стан, щоб здобути контроль на хлібозаводі…" - додав він.

Раніше інформагентство "Інтерфакс-Україна" повідомило з посиланням на інформоване джерело, що Зеленський тиждень тому позбавив трьох контрабандистів громадянства України.

Позбавивши трьох контрабандистів громадянства, Зеленський дав їм можливість уникнути покарання, - Данилюк 01

Топ коментарі
+30
Лишив троих контрабандистов гражданства, Зеленский дал им возможность избежать наказания, - Данилюк - Цензор.НЕТ 7116
показати весь коментар
21.04.2021 02:05 Відповісти
+24
данилюк, а куда ты раньше смотрел и о чем думал, когда зеленую бездарь во власть протягивал? На что ты надеялся7 На чудо?
показати весь коментар
21.04.2021 02:23 Відповісти
+21
да, да, да. Зебилы с биполярочкой. Больные люди
Лишив троих контрабандистов гражданства, Зеленский дал им возможность избежать наказания, - Данилюк - Цензор.НЕТ 8867
показати весь коментар
21.04.2021 02:25 Відповісти

Завантаження...