Позбавивши трьох контрабандистів громадянства, Зеленський дав їм можливість уникнути покарання, - Данилюк

Про це пише у фейсбуку екссекретар РНБО Олександр Данилюк, інформує Цензор.НЕТ.
"Чому трьох? Чому не всіх? Чи ці троє заслужили на те, щоб уникнути кари, спокійно спакувати валізи та забратися на сонячні береги, а інші – ні? А як же ж справедливе покарання? Розслідування? Судовий процес? Повернення награбованого у бюджет? Презумпція невинності врешті-решт?", - написав він.
Данилюк порівняв те, що відбувається, із сиквелом серіалу "Слуга народу".
"Як людина, яка має певне уявлення про діяльність РНБО, можу сказати, що, звісно, в межах її надшироких повноважень можна притягнути за вуха що завгодно. Але заміщення діяльності всієї правоохоронної системи рішеннями РНБО – це приблизно як оголосити воєнний стан, щоб здобути контроль на хлібозаводі…" - додав він.
Раніше інформагентство "Інтерфакс-Україна" повідомило з посиланням на інформоване джерело, що Зеленський тиждень тому позбавив трьох контрабандистів громадянства України.
