Росія висилає 5 польських дипломатів

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Росії, інформує Цензор.НЕТ.
"Міністерство оголосило "persona non grata" п'ятьох співробітників Посольства Республіки Польща в Російській Федерації. Їм належить покинути територію Російської Федерації до кінця дня 15 травня 2021 року", - сказано в повідомленні.
У МЗС РФ підкреслили, що реагують таким чином на висилку з Польщі трьох своїх співробітників. І навели перелік дій польської сторони, які, на їхню думку, руйнують двосторонні відносини.
"Стараннями польської влади протягом останніх років контакти з Росією були фактично заморожені, розгорнута ганебна війна з радянськими пам'ятниками, здійснюються спроби торпедування російських енергетичних проєктів, проводиться широкомасштабна антиросійська інформаційна кампанія, фальсифікується історія, нескінченно продовжуються антиросійські санкції Заходу", - перерахували в МЗС РФ .