10602 відвідувача онлайн
5 501 31

Росія висилає 5 польських дипломатів

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Росії, інформує Цензор.НЕТ.

"Міністерство оголосило "persona non grata" п'ятьох співробітників Посольства Республіки Польща в Російській Федерації. Їм належить покинути територію Російської Федерації до кінця дня 15 травня 2021 року", - сказано в повідомленні.

У МЗС РФ підкреслили, що реагують таким чином на висилку з Польщі трьох своїх співробітників. І навели перелік дій польської сторони, які, на їхню думку, руйнують двосторонні відносини.

"Стараннями польської влади протягом останніх років контакти з Росією були фактично заморожені, розгорнута ганебна війна з радянськими пам'ятниками, здійснюються спроби торпедування російських енергетичних проєктів, проводиться широкомасштабна антиросійська інформаційна кампанія, фальсифікується історія, нескінченно продовжуються антиросійські санкції Заходу", - перерахували в МЗС РФ .

Топ коментарі
+22
Лошадь, да закрой уже все представительства, на х..й пускать проклятых "пендосов" в рай???
показати весь коментар
23.04.2021 17:46 Відповісти
+16
Россия высылает 5 польских дипломатов - Цензор.НЕТ 3161
показати весь коментар
23.04.2021 17:56 Відповісти
+15
Высылайте уже всех...Оставьте себе северокорейцев и вануату....
показати весь коментар
23.04.2021 17:48 Відповісти

Завантаження...