9819 відвідувачів онлайн
3 465 38

Шмигаль анонсував національну інвентаризацію лісів

Шмигаль анонсував національну інвентаризацію лісів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про початок проведення національної інвентаризації лісів, яку планують завершити за 5 років.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у фейсбуці.

Прем'єр-міністр зазначив: "Уперше в Україні буде проведена національна інвентаризація лісів. Дані за її результатами будуть відкриті та доступні кожному українцю. Інформація збиратиметься протягом наступних 5 років.

Востаннє облік українських лісів проводився 10 років тому, а отже актуальних даних на сьогодні немає. Проведення інвентаризації дозволить отримати об’єктивні відомості про стан лісів, краще бачити зміни, які там відбуваються, та ефективніше будувати державну політику у сфері захисту довкілля.

Також ми спростили доступ до отримання інформації про землеустрій та земельні ділянки. Таке рішення покращить ефективність роботи Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель".

Топ коментарі
+14
Шмыгаль анонсировал национальную инвентаризацию лесов - Цензор.НЕТ 5133
показати весь коментар
25.04.2021 19:02 Відповісти
+12
Це і як 5 питань від недоумка криворогого?
показати весь коментар
25.04.2021 18:56 Відповісти
+10
посмотрят в спутниковые карты гугл, и попилят лярды за 5 лет
показати весь коментар
25.04.2021 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
посмотрят в спутниковые карты гугл, и попилят лярды за 5 лет
показати весь коментар
25.04.2021 18:53 Відповісти
да, с сегодняшними технологиями инвентаризацию лесов по картам можно проводить ежедневно, а также считать железнодорожные вагоны с лесом-кругляком, а также все задокументировать по лесу с 2014 года, - только вот кабмин у нас угрюмый и весьма странный.
показати весь коментар
26.04.2021 07:18 Відповісти
Что ***,твой ахметка решил заняться лесопильным бизнесом?
показати весь коментар
25.04.2021 18:55 Відповісти
пора Наперстку Леонидовичу новую специальность вместе со своим сынком осваивать как и со всей его бандой ДТЭК и прочие конторки и рога и копыта..учиться валить таежник в ЧАЭС зоне ... если не повесят или не убьют... то да харчи казенные надо зарабатывать как то да и Шмыгайло надо переучиваться на новую профессию.... а Вовчик на зоне будет клавишы для рояля выстругивать....
показати весь коментар
25.04.2021 18:59 Відповісти
Це і як 5 питань від недоумка криворогого?
показати весь коментар
25.04.2021 18:56 Відповісти
Імітація бурхливої державної діяльності триває !!!))))
показати весь коментар
25.04.2021 20:20 Відповісти
Тех лесов, что остались или всех?
показати весь коментар
25.04.2021 18:59 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2021 19:38 Відповісти
Последствия лечить - тупость. Полиция - преступники, судов нет, что за .,.?
показати весь коментар
25.04.2021 19:00 Відповісти
-- Вам дрова не нужны?
-- Нет!
...ну -- и так далее...*)
показати весь коментар
25.04.2021 19:00 Відповісти
Изобретательность пилить бюджет прогрессирует. Следующие лярды будут тратить на измерение размеров облаков над территорией Украины (на осадки еще налога ведь нет).
показати весь коментар
25.04.2021 19:01 Відповісти
Пока нет, но мысли у них такие уже есть.
показати весь коментар
25.04.2021 19:03 Відповісти
Так конечно, у игрока на рояле крышкой беня кое-что прищемил. А что без бениного зели стоит вся зекоманда?
показати весь коментар
25.04.2021 19:17 Відповісти
Виділять корабельним соснам по айфоні 15???
показати весь коментар
25.04.2021 19:01 Відповісти
Шмыгаль анонсировал национальную инвентаризацию лесов - Цензор.НЕТ 5133
показати весь коментар
25.04.2021 19:02 Відповісти
А че так резко !?...шо видать лесов уже почти не осталось раз такая срочная проверка !?
показати весь коментар
25.04.2021 19:03 Відповісти
Хтось вимагає відзвітувати, шо там залишилося, аби час дарма на нас не гаяти.
показати весь коментар
25.04.2021 20:23 Відповісти
да отож... нужен аудит Нам , и мы как узнаем реальные цифры - прозреем *** !!! .. и на чем же их ВСЕХ вешать будем !? ...хм.. столбов на всех их не хватит ...
показати весь коментар
25.04.2021 21:26 Відповісти
а чё там осталось инвентировать? скажут остались одни строительные леса.
показати весь коментар
25.04.2021 19:05 Відповісти
Видимо начинается передел собственности и охотничьих угодий.
показати весь коментар
25.04.2021 19:06 Відповісти
Схоже, ето ж-ж-ж-ж нье спраста !
показати весь коментар
25.04.2021 19:40 Відповісти
Проснулся у нас лес уже весь вырубили типа почистили..
показати весь коментар
25.04.2021 19:10 Відповісти
06.03.2020
https://news.finance.ua/ua/news/-/466528/v-********-v-7-raziv-zrosla-nezakonna-vyrubka-lisiv В Україні в 7 разів зросла незаконна вирубка лісів .
"Торік обсяги незаконної вирубки лісу зросли майже в сім разів - до 118 тисяч кубометрів з 17,7 тисячі кубометрів роком раніше."

Вава, 2019 рік. Стадіон. Питання № 7. " Куди поділися ліси ?"
Шмыгаль анонсировал национальную инвентаризацию лесов - Цензор.НЕТ 6682
показати весь коментар
25.04.2021 19:10 Відповісти
у гаденыша израильская ксива на кармане. ему наши леса пох
показати весь коментар
25.04.2021 19:20 Відповісти
как и аграриям наша вода. кукуруза вытягивает всю воду...
показати весь коментар
25.04.2021 20:22 Відповісти
профессия : клоуны
специализация : жонглёры
деятельность : манипуляции
место работы : цирк, под куполом ВР
показати весь коментар
25.04.2021 19:26 Відповісти
Добре. Але рахуйте тільки ті дерева, на які можна повісити касабів
показати весь коментар
25.04.2021 19:27 Відповісти
ДІЯ ?)
показати весь коментар
25.04.2021 19:33 Відповісти
Нех вже інвентаризувати - всі дуби та буки випиляно, посадки закінчуються, вже пиляють липи та берези на вугілля для супермаркетів. Скоро будете дихати сажею з Ахметівських ТЕЦ та жаритися у пустелі при 40 без дощу все літо.
показати весь коментар
25.04.2021 19:38 Відповісти
Это делается за 2е недели по спутниковым снимкам. Вместе с активным мониторингом.
Просто идиотский распил денег.
показати весь коментар
25.04.2021 19:47 Відповісти
Вы гляньте как живут и на чем ездят директора лесхозов и все станет ясно без инвентаризации
показати весь коментар
25.04.2021 20:28 Відповісти
"Мудро" робити інвентаризацію після того як все вже вирубали і саме головне що на місці вирубаного нічого не посадили! Хащі дебіли будете інвентаризувати?

Шмигаль анонсував національну інвентаризацію лісів - Цензор.НЕТ 7699
показати весь коментар
25.04.2021 21:23 Відповісти
В Евп=ропе за каждое спилянное дерево штрафуют, а у нас кто хочет пилит вековые дубы и некому пожаловаться! В администрации нет эколога, ментам по-боку...