7810 відвідувачів онлайн

Галущенко обіцяє на посаді міністра енергетики працювати над зниженням тарифів

Кандидат на посаду міністра енергетики Герман Галущенко готовий взяти на себе відповідальність за тарифну політику.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання народних депутатів у сесійній залі, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.

Питання поставила нардепка "Слуги народу" Ірина Верещук.

"Фракція в цілому готова вас підтримати. Але це означає, що ми теж беремо на себе відповідальність за вашу роботу", - зазначила вона.

За словами нардепки, потрібно працювати над тим, щоб тарифи знижувалися.

Топ коментарі
+6
ща быдло73 начнет визжать от радости))) ясно, что лохторату ничего не обломится, и ничего не снизят, а через 3 месяца оно все забудет, подкинут новый фуфел на уши.
показати весь коментар
29.04.2021 10:45 Відповісти
+5
ти диви **** писдить по накатаной колії а лохам треба "свєжих вєтров-абєщаній"
показати весь коментар
29.04.2021 10:41 Відповісти
+5
Галущенко обещает заняться на посту министра энергетики снижением тарифов - Цензор.НЕТ 2311
показати весь коментар
29.04.2021 10:43 Відповісти

Завантаження...