10700 відвідувачів онлайн
1 140 18

Зеленський підписав закон про відновлення великої приватизації під час карантину

Зеленський підписав закон про відновлення великої приватизації під час карантину

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо відновлення проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті глави держави.

"Попри коронакризу, незмінною залишається наша ціль на приватизацію державних підприємств, які часто управляються вкрай неефективно і є розсадниками корупції. Більш того, щоб забезпечити швидке відновлення економіки після пандемії та зростання добробуту наших громадян, ми повинні покращувати бізнес-клімат і створювати сприятливі умови для залучення в Україну інвестицій", – наголосив Зеленський.

Зазначається, що закон дозволяє почати підготовку і проведення великої приватизації на аукціонах, які були припинені через обмежувальні заходи у зв'язку з пандемією COVID-19 з березня 2020 року.

Документ передбачає, що в період дії карантину не проводяться аукціони зі зниженням стартової ціни, аукціони за методом вивчення цінових пропозицій, а також приватизація шляхом викупу об’єктів великої приватизації. Державне майно дозволяється продавати лише на аукціоні з умовами, коли торги виграє покупець, який запропонував найвищу ціну та взяв на себе зобов'язання виконати умови продажу.

Закон набуває чинності на наступний день після опублікування.

Топ коментарі
+9
после вывода в офшоры деребана от "великого крадивництва" - вислюк приступает к "великому деребану" - теперь на "приватизации"
показати весь коментар
29.04.2021 17:24 Відповісти
+8
а чтобы прихватизировать было дешевле - все ПРИБЫЛЬНЫЕ госпредприятия довели до уровня сверхубыточных и банкротства
показати весь коментар
29.04.2021 17:25 Відповісти
+6
Вийдемо з карантину - а в країні все попродано
показати весь коментар
29.04.2021 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
после вывода в офшоры деребана от "великого крадивництва" - вислюк приступает к "великому деребану" - теперь на "приватизации"
показати весь коментар
29.04.2021 17:24 Відповісти
а чтобы прихватизировать было дешевле - все ПРИБЫЛЬНЫЕ госпредприятия довели до уровня сверхубыточных и банкротства
показати весь коментар
29.04.2021 17:25 Відповісти
В додаток до "Великого крадівництва" ,відновлюється "Велика прихватизація" !!!)))
показати весь коментар
29.04.2021 17:26 Відповісти
Зелений дерібан України триває !!!)))
показати весь коментар
29.04.2021 17:27 Відповісти
Зеленчуки лихорадочно ищут капусту, ибо с капустой дело швах...
показати весь коментар
29.04.2021 17:28 Відповісти
Вийдемо з карантину - а в країні все попродано
показати весь коментар
29.04.2021 17:29 Відповісти
бо при карантині легше красти.
показати весь коментар
29.04.2021 17:34 Відповісти
В 90-х приватизаторы заводов раздавали народу красивые бумажки-ваучеры.Будут ли нынешние приватизаторы Коломойский, Боголюбов, Палица , Киперман, Мордехай Корф, Уриэль Цви Лейбер, Пинчук, Фирташ , Кауфман , Рабинович, Фридман, Фельдман, Ярославский и примкнувший к ним Ахметов раздавать такие же красивые бумажки не известно. Народ тревожится.
показати весь коментар
29.04.2021 17:45 Відповісти
НЕ...тратится на бумажки уже не будут.... прихватизируют без них....
показати весь коментар
29.04.2021 17:52 Відповісти
...пока никто не видит.
показати весь коментар
29.04.2021 17:52 Відповісти
еще и путина заставил бряцать ржавчиной чтобы понизить цену активов на продажу. Зеленского марионетку для дерибана земли и остатков промышленности и ставили.

73% - идите смотрите в сотый раз сваты и в 50-й скажене весілля.
показати весь коментар
29.04.2021 18:06 Відповісти
Пока карантин самое время пилить бабосы!!!
показати весь коментар
29.04.2021 18:33 Відповісти
Вовка, бабла підзбирав так можна і прикупити щось
показати весь коментар
29.04.2021 21:06 Відповісти
Запугать плебс московской угрозой и короной и можно грабить всю Украину!
показати весь коментар
29.04.2021 21:09 Відповісти
Какой дурак усадил его на зелёной кресло? Стоп! Это был не дурак, 100% порохобот поиздевался!
показати весь коментар
29.04.2021 22:37 Відповісти
О распродавать все в разгар экономического кризиса самое оно - экономисты 80 лвл