Рада не дозволила Нацполіції застосовувати електрошокери під час затримання

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Народні депутати не підтримали прийняття законопроєкту за основу, а також за напрямок документа в профільний комітет на повторне перше читання.
Перед голосуванням заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що цей закон розширює можливості поліцейських з використання електричного шокера Taser. Він пояснив, що це необхідно не тільки поліції, але і тим українцям, яких потрібно захищати.
Зі свого боку, нардепка "Голосу" Олександра Устінова заявила, що поліція і так може використовувати шокери під час захисту. За її словами, зараз хочуть прийняти такий закон, бо "вже закупили шокерів на 33 мільйони гривень".
Нардепка зазначила, що також таким рішенням хочуть дозволити поліцейським використовувати ці пристрої під час адмінпорушень, що може стати смертельним для тих громадян, у кого є проблеми зі здоров'ям.
Оказывается Бетховен - это собака из американской комедии, Колизей - это ночной клуб в Киеве и биллиардный клуб в Одессе, а Васко де Гама - это бразильская футбольная команда. и пр. и тд. и тп.
*** пирийоп, ну как тут о чем-то с такими дальше разговаривать и что-то им объяснять ? Это пистес.