6067 відвідувачів онлайн
5 022 94

Рада не дозволила Нацполіції застосовувати електрошокери під час затримання

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Народні депутати не підтримали прийняття законопроєкту за основу, а також за напрямок документа в профільний комітет на повторне перше читання.

Перед голосуванням заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що цей закон розширює можливості поліцейських з використання електричного шокера Taser. Він пояснив, що це необхідно не тільки поліції, але і тим українцям, яких потрібно захищати.

Зі свого боку, нардепка "Голосу" Олександра Устінова заявила, що поліція і так може використовувати шокери під час захисту. За її словами, зараз хочуть прийняти такий закон, бо "вже закупили шокерів на 33 мільйони гривень".

Нардепка зазначила, що також таким рішенням хочуть дозволити поліцейським використовувати ці пристрої під час адмінпорушень, що може стати смертельним для тих громадян, у кого є проблеми зі здоров'ям.

Топ коментарі
+11
Вчера в автобусе разговаривал с парочкой айфончиков, которые в мае 2019 за зе-команду на улицах танцевали на радостях.
Оказывается Бетховен - это собака из американской комедии, Колизей - это ночной клуб в Киеве и биллиардный клуб в Одессе, а Васко де Гама - это бразильская футбольная команда. и пр. и тд. и тп.
*** пирийоп, ну как тут о чем-то с такими дальше разговаривать и что-то им объяснять ? Это пистес.
показати весь коментар
29.04.2021 17:34 Відповісти
+10
Херащєнко мав би наочно показати, що шокер не несе шкоди здоров'ю, виступивши у ролі людини, на якій той шокер застосовують. Причому для уникнення випадкової помилки, цей експеримент треба було б провести не менше ніж 100 разів.
показати весь коментар
29.04.2021 17:36 Відповісти
+10
То есть, 33 миллиона бюджетных гривен потратили на электрошокеры, разрешения на использование которых нет?.. Вопрос, кто будет компенсировать эти деньги налогоплатильщикам и нести видповидальнисть за тупые решения?
показати весь коментар
29.04.2021 17:39 Відповісти

Завантаження...