6473 відвідувача онлайн

РФ продемонструвала спільну роботу модернізованої гаубиці "Мста-С" із безпілотником "Орлан-10Е"

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Ukrmilitary.com.

Повідомляється, що під час показу створена "Уралтрансмашем" артилерійська установка виконала стрільбу на максимальну дальність 40 кілометрів і продемонструвала взаємодію з БпЛА "Орлан-10Е". Дрон передавав координати цілі машині управління, що розраховувала установки для стрільби і відправляла їх екіпажу самохідної гаубиці.

РФ продемонструвала спільну роботу модернізованої гаубиці Мста-С із безпілотником Орлан-10Е 01

"Інозамовниками продемонстровані бойові можливості модернізованої 155-мм самохідної гаубиці 2С19М1-155 в складі артилерійського комплексу. Установка здійснила стрільбу на максимальну дистанцію 40 км з відновленням наведення в автоматичному режимі. Крім того, "Мста-С" показала відмінний результат взаємодії з машиною управління і безпілотником "Орлан-10Е", – повідомили в комплексі озброєнь "Ростех".

Також наголошується, що демонстрація відбулася на полігоні "Старатель" у Нижньому Тагілі.

Топ коментарі
+25
Орлан, Баклан и Иблан
показати весь коментар
03.05.2021 12:24 Відповісти
+18
Наши парни уже давно подружили свои гаубицы с беспилотниками. И с контрбатарейными радарами. Даже кацапы признают, что украинская арта работает на все 200%. Они даже на своих кацаповозах так и пишут - "200"
показати весь коментар
03.05.2021 12:37 Відповісти
+15
Клован загляне в дупу путлера в пошуках миру.
показати весь коментар
03.05.2021 12:35 Відповісти

Завантаження...