РФ продемонструвала спільну роботу модернізованої гаубиці "Мста-С" із безпілотником "Орлан-10Е"

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Ukrmilitary.com.
Повідомляється, що під час показу створена "Уралтрансмашем" артилерійська установка виконала стрільбу на максимальну дальність 40 кілометрів і продемонструвала взаємодію з БпЛА "Орлан-10Е". Дрон передавав координати цілі машині управління, що розраховувала установки для стрільби і відправляла їх екіпажу самохідної гаубиці.
"Інозамовниками продемонстровані бойові можливості модернізованої 155-мм самохідної гаубиці 2С19М1-155 в складі артилерійського комплексу. Установка здійснила стрільбу на максимальну дистанцію 40 км з відновленням наведення в автоматичному режимі. Крім того, "Мста-С" показала відмінний результат взаємодії з машиною управління і безпілотником "Орлан-10Е", – повідомили в комплексі озброєнь "Ростех".
Також наголошується, що демонстрація відбулася на полігоні "Старатель" у Нижньому Тагілі.
