12101 відвідувач онлайн
6 476 23

База "Айн-Асад" з військовими США зазнала обстрілу в Іраку

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За інформацією телеканалу "Аль-Арабія", який посилається на військових Іраку, в результаті обстрілу бази, розташованої на заході Іраку, постраждалих немає.

Відповідальність за напад поки ніхто на себе не взяв.

"Аль-Арабія" нагадує, що США раніше звинувачували збройні формування, підтримувані Іраном, в регулярних обстрілах американських військ в Іраку.

Топ коментарі
+7
Ответка не заржавеет!
показати весь коментар
04.05.2021 17:29 Відповісти
+3
База "Айн-Асад" с военными США подверглась обстрелу в Ираке - Цензор.НЕТ 8719
показати весь коментар
04.05.2021 17:29 Відповісти
+3
А що тут розуміти. "Хто буде махлювати будемо бити по морді, по нахабній рудій морді" (с).
показати весь коментар
04.05.2021 17:38 Відповісти

Завантаження...