База "Айн-Асад" з військовими США зазнала обстрілу в Іраку

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
За інформацією телеканалу "Аль-Арабія", який посилається на військових Іраку, в результаті обстрілу бази, розташованої на заході Іраку, постраждалих немає.
Відповідальність за напад поки ніхто на себе не взяв.
"Аль-Арабія" нагадує, що США раніше звинувачували збройні формування, підтримувані Іраном, в регулярних обстрілах американських військ в Іраку.
Топ коментарі
+7 Вячеслав Рзунов
показати весь коментар
04.05.2021 17:29 Відповісти Посилання +3 Зэлэный_Змий
показати весь коментар
04.05.2021 17:29 Відповісти Посилання +3 Володимир Начинка
показати весь коментар
04.05.2021 17:38 Відповісти Посилання