7419 відвідувачів онлайн

Сертифікати про щеплення проти коронавірусу підробити буде неможливо, - Степанов

Сертифікати про щеплення проти коронавірусу підробити буде неможливо, - Степанов

"Ковідні" сертифікати, які планують запустити в Україні найближчими місяцями, підробити буде неможливо.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон, про це в ефірі каналу "Україна 24" 6 травня заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Він зазначив, що такі сертифікати спробують зробити сумісними не тільки з тими, які будуть видавати у країнах Євросоюзу, а й в інших державах.

"Усі дані будуть повністю захищені. Це дані з нашої центральної бази даних, які ми будемо вивантажувати залежно від побажань того чи іншого громадянина. [...] Вони повністю захищені, тому що все це буде міститися в електронному вигляді. Якщо треба буде роздрукувати, буде згенеровано QR-код, у якому будуть зашифровані всі ці дані", – сказав Степанов.

На уточнювальне запитання ведучої, чи можна буде підробити такі сертифікати, Степанов відповів: "Підробити – ні. Те, в чому нас переконують фахівці, – що це буде майже неможливо".

"Напевно, підробити QR-код можливо, але наслідки цієї підробки... Тому що воно буде повністю стикуватися з нашою центральною базою даних і буде обмін цими даними, у тому числі з європейськими нашими колегами", – сказав він.

Топ коментарі
+17
Доведеться купляти справжні...
показати весь коментар
07.05.2021 00:09 Відповісти
+15
...ааа, ну да, ну да
Сертификаты про прививку от коронавируса подделать будет невозможно, - Степанов - Цензор.НЕТ 9345
показати весь коментар
07.05.2021 00:42 Відповісти
+13
"Ковидные" сертификаты, которые планируют запустить в Украине в ближайшие месяцы, подделать будет невозможно. Источник: https://censor.net/ru/n3263959

Засуньте ці сертифікати собі у одне місце - грип буває кожен рік , це кожен рік сертификати
відкривати.
І як це колись люди лікувались без істерії від пневмонії (запаленню легенів) ?
А зараз В О З сказала що "коровірусний" грип це як СНІД, тому хворим треба
дати велику дозу Гідрохлорахіну або Ремдесевіру , останній до речі недешевий
і використовується для ХІМІОТЕРАПІЙ, тому люди без ШВЛ дихати не можуть.

Отака фігня хлоп ята, нас дурять як лошків, а піпл хаває як чисту монєту.
показати весь коментар
07.05.2021 00:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я виділив дещо інше:
"сертификаты постараются сделать совместимыми.."
показати весь коментар
07.05.2021 00:18 Відповісти
степанов будет лично продавать
показати весь коментар
07.05.2021 00:18 Відповісти
Сертификаты про прививку от коронавируса подделать будет невозможно, - Степанов

=====================
Так же нєвозможно як дипломи про вищу освіту, паспорти та долари.І куртку свою перевір за 20 штук зеленими.Можливо теж підробка. Маєш на неї сертифікат?
показати весь коментар
07.05.2021 00:23 Відповісти
Доведеться купляти справжні...
показати весь коментар
07.05.2021 00:09 Відповісти
Ооо Круто. Бабосики через ЕДАПС с акцизной голограммой)))
показати весь коментар
07.05.2021 00:09 Відповісти
Це не ті надійно захищені дані, що недавно засвітилися на базарі?
показати весь коментар
07.05.2021 00:11 Відповісти
Ну ты и дурак! Доллары,евро и ролексы подделывают один в один, а тут справка какая то. Через 10 мин после ее презентации их на ОЛХ валом продавать будут!
показати весь коментар
07.05.2021 00:12 Відповісти
на досуге посмотри степени защиты евро и не верзи глупостей.
если видел евро тока на фото, то и на принтере тебе будет "один в один". вон как китайцы Роллс-ройс подделали - тоже на расстоянии "один в один"
показати весь коментар
07.05.2021 08:11 Відповісти
Да откуда мне евро видеть? У нас в Рио де Васюках таких денег не видели,так, бабки на скамейке рассказали,сказали на базаре сало в газету завернутое купили а там вот таке написано :

Подделка евро: семинар по обмену опытом в Болгарии
Совсем недавно считалось, что евро-банкноты окажутся не по зубам фальшивомонетчикам. Те, однако, быстро научились готовить поддельные купюры отменного качества. Качество подделок достигло такого уровня, что отличить их от настоящих не в состоянии даже профессионалы. "Пощупать, посмотреть, повернуть" - эти приёмы контроля, которым обучали всех жителей еврозоны при введении новой валюты, больше не помогают. Специальную бумагу, хорошо распознаваемую, если провести по ней пальцами, или напечатанные крупным шрифтом цифры, меняющие цвет при изменении угла зрения, фальшивомонетчики научились подделывать на высочайшем уровне.

Deutsche Welle.
показати весь коментар
07.05.2021 09:34 Відповісти
это прям как Маск, который посадил на бутылку огромные корпорации получается
даже не верится шо все ступени защиты смогли подделать - респект им за "труд" - это рвение и таланты да в хорошее русло бы)
показати весь коментар
07.05.2021 09:51 Відповісти
А саму базу вакцинированных граждан будут продавать в Киеве на Караваевых Дачах (на радиорынке)
показати весь коментар
07.05.2021 08:49 Відповісти
Сертифікат вакцинації профанації від ЗЕвлади..
показати весь коментар
07.05.2021 00:14 Відповісти
Ага . Тут без майна і землі можна залишитись через реєстри. А воно про справки щодо прививки.
показати весь коментар
07.05.2021 00:16 Відповісти
Рассказываю, по словам одного плоскоземельщика.
Короче сертификат проверить в аэропорту проще простого - если рамка звенит, значит прививка фальшивая, рамка настроена считывать еще и чип из вакцины - нет чипа - тревога
показати весь коментар
07.05.2021 00:17 Відповісти
У вакцинованих рамка металодетектора зазвинить, якщо стромити в неї голову.
А в бажаючих колотись голова звенить навіть без вакцини
показати весь коментар
07.05.2021 00:28 Відповісти
может он так "потроллил"?
хотя.... верят же большинство в разумное газообразное позвоночное с толстой .... бородой, так почему п и в чипы не поверить? тем более - кто из неверящих в чиповакцину поспорит на голову шо через 30 лет таковое не изобретут?
показати весь коментар
07.05.2021 08:15 Відповісти
А чому так мало бажаючих колотися? Боїтеся китайського і індійського шмурдяка?
показати весь коментар
07.05.2021 00:18 Відповісти
Ті хто не буде колотися і не захоче ковідного паспорта,буде в кінці кінців загнаний в ґето.Колись це здавалося абсурдом.
показати весь коментар
07.05.2021 00:20 Відповісти
Нормально буде, коли туди заженуть ширнутих..
показати весь коментар
07.05.2021 00:30 Відповісти
Я сам не проти вакцин.Але тут істерія.
показати весь коментар
07.05.2021 00:34 Відповісти
Невже ти готовий колотися невідомим лайном кожних 3..6 місяців до самої смерті? Ти серйозно?
показати весь коментар
07.05.2021 00:39 Відповісти
Ні звісно.Я казав,за інші вакцини.Ті що в дитинстві наприклад колять.Вони вже давно перевірені.
показати весь коментар
07.05.2021 00:58 Відповісти
Я теж не проти старих і перевірених вакцин з напівдохлих мікробів. Хоча, може вже й проти, та пізно.
показати весь коментар
07.05.2021 01:34 Відповісти
Біл Гейтс також не проти вакцин. Але його діти не вакцциновані: "Їм це не потрібно"
От і вся відповідь.
показати весь коментар
07.05.2021 02:59 Відповісти
Донька прищепилася.
показати весь коментар
07.05.2021 04:49 Відповісти
Бачила? Чи це тобі по телевізору сказали?
показати весь коментар
07.05.2021 06:46 Відповісти
Прищемилася як і 6 дітей Ілони...
показати весь коментар
07.05.2021 08:34 Відповісти
Продолжаешь постить кацапские фейки? Ну и конечно же, наверное, даже фамилию "личного врача семьи Гейтся", на которого ссылались (или нет? ) в этом вбросе, назвать можешь?
показати весь коментар
07.05.2021 07:04 Відповісти
...ааа, ну да, ну да
показати весь коментар
07.05.2021 00:45 Відповісти
Всі все розуміють, шо треба робити?
показати весь коментар
07.05.2021 01:36 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/remdesivir-i-covid-19/30702341.html Що таке ремдесивір і чому всі хочуть його мати?
показати весь коментар
07.05.2021 00:47 Відповісти
ну может быть в ближайшие месяцы а там...ну не пропадать же такому хорошему гешефту
показати весь коментар
07.05.2021 00:47 Відповісти
но можно будет купить на ОЛХ
показати весь коментар
07.05.2021 01:43 Відповісти
новый ( старый) вид реформаторского бизнеса - торговля ненужными бумажками.
показати весь коментар
07.05.2021 01:59 Відповісти
я ничего не могу понять...ТАК ЕТО НЕВАКЦИНА....!!!!!!а вакцина по кодированию человека"""""??????...это тогда степанов100% преступник!!!это невакцина---это ЗАГОВОР АБЕЗЬЯН!!!шо говорит шо говорит этот петик степанов...шо прививка----это база данных о человеке...нет нехочу --ялучшесдохнуот ковида.
показати весь коментар
07.05.2021 02:28 Відповісти
платишь медсестре - ампула выливается. Сертификат на руках.
Не учите меня жить, степанов , лучше помогите материально))
показати весь коментар
07.05.2021 02:23 Відповісти
ничего не выливается....вы шо маленький.....А QRкод где будитебрать???
показати весь коментар
07.05.2021 02:33 Відповісти
не понял
показати весь коментар
07.05.2021 16:38 Відповісти
Если вакцина действительно работает - обколотым нечего бояться - они под защитой.

Большинство людей перенесло этот грипп на ногах и не особо заметило.
Если кто-то нуждается в вакцине - пусть колет себе во все больные места,
и нечего гнобить своими болячками здоровых людей.
А то здоровые люди организуются и больным мало не покажется.
показати весь коментар
07.05.2021 02:54 Відповісти
мой сертификат это розовая бумажка в которой кое как полуграмотные накалякали
показати весь коментар
07.05.2021 04:42 Відповісти
Никому сертификат с китаем и индией не нужны. Ес их не признаёт. Когда будет пфайзер, тогда и поговорим
показати весь коментар
07.05.2021 05:01 Відповісти
А сертификат прививки от вируса "Степанофф" выдавать будут ?
показати весь коментар
07.05.2021 05:33 Відповісти
А вакцину підробити можна,зелена мавпо?
показати весь коментар
07.05.2021 05:46 Відповісти
Кому нахер нужны эти сертификаты, если индийское варево в Европе не котируется?
показати весь коментар
07.05.2021 06:11 Відповісти
А ковидный сертификат это вообще законно?
показати весь коментар
07.05.2021 06:18 Відповісти
А в яку суму обійдеться людині цей сертифікат Степанов чомусь несказав ні слова.
показати весь коментар
07.05.2021 06:23 Відповісти
Бери, бери, я себе еще намалюю
показати весь коментар
07.05.2021 08:37 Відповісти
Есть подозрение, что на эти сомнительного качества дохументы бабла уйдет в разы больше, чем на закупку самих вакцин.
показати весь коментар
07.05.2021 06:46 Відповісти
Щось вони з чіпом тягнуть. Напевно істерія про рятівний чіп намічена на 2022 рік.
показати весь коментар
07.05.2021 07:27 Відповісти
Находят себе работу. Составляют базы данных опять. Новое приложение выпустят. Бабло из бюджета попилят. Как раз работа минздрава.
показати весь коментар
07.05.2021 07:44 Відповісти
Нам Квартал-95 міністра охорони здоров'я підробив, а ви про сертифікати?
показати весь коментар
07.05.2021 08:06 Відповісти
Сертифікати про щеплення проти коронавірусу підробити буде неможливо, - Степанов - Цензор.НЕТ 6189
показати весь коментар
07.05.2021 08:28 Відповісти
сук... в Україні з'явиться ще один "візовий" центр в умовах безвізу, - це МОЗ під керівництвом костюмова-курточкіна за 600 тис
показати весь коментар
07.05.2021 09:13 Відповісти
Новая коррупционная схема - COVID паспорта!
показати весь коментар
07.05.2021 09:19 Відповісти
100%
показати весь коментар
07.05.2021 16:39 Відповісти
степашка - пдрас, образцовый представитель системы
maidanfire.blogspot.com
показати весь коментар
07.05.2021 09:47 Відповісти
Ну если степашка сказал...то с вероятностью в 100% будет все с точностью до наоборот....
Два года зеленого стадо у власти это доказывает....
показати весь коментар
07.05.2021 11:55 Відповісти
Проще подделать Степанова.
показати весь коментар
07.05.2021 13:33 Відповісти