6921 відвідувач онлайн

В Одесі від наслідків COVID-19 помер головний лікар поліклініки Євген Арійчук

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, цю інформацію підтвердив представник Одеської міської ради.

"Так, помер 71-річний головлікар. Він лежав в Одеській обласній лікарні після коронавірусу. Ймовірно, причиною смерті стали ускладнення від COVID-19. Однак на момент смерті тест - негативний", - повідомили в міськраді.

Також джерело спростувало інформацію, яку почали поширювати в соціальних мережах про те, що медик нібито помер через кілька днів після вакцинації проти COVID-19.

"Це неправда. Йому щеплення не робили, оскільки він недавно перехворів", - пояснили в міській раді.

За інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на 7 травня в Одеському регіоні зареєстровано 135 тис. 610 випадків COVID-19, з них 63 тис. 627 - у жителів Одеси.

За останню добу COVID-19 виявлено у 111 одеситів, загалом у регіоні - 344 нові випадки захворювання.

Топ коментарі
+11
Ковід доганяє і після того як перехворів.
показати весь коментар
08.05.2021 12:43 Відповісти
+10
Смертность от КОвида намного больше чем реально говорят. Просто намеренно занижают данные что бы народ не паниковал. Да это преступное сокрытие информации, но любой власти проще шоб люди дохли в тихаря, чем паника, необходимость что то радикально делать..ну и конечно крах экономики связанный с этим. Поэтому власть выбирает смерть в тихаря. А по телеку говорят мол смертность 2% как от обычного гриппа..ага рассказывайте 2%, как же, у меня что то не было ни одного родича знакомого умершего отгриппа за многие десятилетия таких не встречал..зато от ковида всего за год умерло 2 родича и 4 знакомых..А они лапшу вешают мол 2%
показати весь коментар
08.05.2021 12:47 Відповісти
+6
На жаль , саме так 😟
показати весь коментар
08.05.2021 12:49 Відповісти

Завантаження...