7450 відвідувачів онлайн
16 693 61

Екскомандир "Азова" Жорін розповів, що робити з окупованими територіями після перемоги

Екскомандир "Азова" Жорін розповів, що робити з окупованими територіями після перемоги

З міркувань безпеки усієї держави Україна вже сьогодні має скласти план дій щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій після повернення їх до складу України.

Про це заявив екскомандир полку "Азов", а зараз керівник штабу Національного КорпусМаксим Жорін під час свого виступу в рамках круглого столу "Шляхи реінтеграції окупованих територій" у Харкові, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, після повернення до складу України на цих територіях мають діяти військово-цивільні адміністрації, а вибори слід скасувати до завершення процесу деокупації.

"Що стосується моєї особистої думки, то я вважаю, що взагалі перші вибори на цих територіях можна було б проводити через 18 років. Логіка дуже проста: в такому випадку на вибори прийдуть українці, які вже народяться і виростуть під українським прапором", - вважає Жорін.

Також, за словами керівника штабу Нацкорпусу, Україна має обдумати можливість обмеження автономії Криму. "Ми повинні будемо прийняти рішення про створення Кримської області. Повернення автономії Криму буде для нас означати те, що ми знову самі собі залишимо таку вибухівку уповільненої дії"", - заявив Жорін.

Серед іншого представник Нацкорпус пропонує ухвалити закон про колабораціонізм, що унеможливить участь у державному управлінні осіб, що співпрацювали з окупантами, а також ввести особливу податкову політику на деокупованих територіях з метою залучення сюди інвестицій.

Топ коментарі
+15
Выборы через 18 лет после(!) деоккупации - в принципе логическое решение.......
показати весь коментар
14.05.2021 21:58 Відповісти
+11
А как победить не рассказал?
Хотя это мелочь, даже обсуждать не стоит...
Напоминает цыгана, нашедшего старую подкову.
показати весь коментар
14.05.2021 21:36 Відповісти
+10
То же самое, что и со шкурой медведя, которого не убили. Ничего.
показати весь коментар
14.05.2021 21:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То же самое, что и со шкурой медведя, которого не убили. Ничего.
показати весь коментар
14.05.2021 21:33 Відповісти
показати весь коментар
14.05.2021 21:43 Відповісти
Той ведмідь вже здох,і він нього смердить падлом.
показати весь коментар
14.05.2021 21:47 Відповісти
Дай подзипать на труп
показати весь коментар
14.05.2021 23:59 Відповісти
заглавие в стиле Цензора

Экс-командир "Азова" Жорин мог только "поделиться своей точкой зрения" на этот вопрос
показати весь коментар
14.05.2021 21:35 Відповісти
А как победить не рассказал?
Хотя это мелочь, даже обсуждать не стоит...
Напоминает цыгана, нашедшего старую подкову.
показати весь коментар
14.05.2021 21:36 Відповісти
Слово победа, подразумевает некие способы ее достижения.
показати весь коментар
14.05.2021 21:50 Відповісти
Перше шо потрібно,це визначити ворога,так кого треба перемогти Україні?
показати весь коментар
14.05.2021 21:51 Відповісти
Есть проблемы с этим?
Или так и не определились, кто же "та сторона"?
показати весь коментар
14.05.2021 21:53 Відповісти
Кацап,є у нас проблеми,не всіх вас ще підвісили на гілляках.
показати весь коментар
14.05.2021 21:58 Відповісти
Ты чмо зебильное, как и твой отщепенец - зеленский, кроме как языком ляпать ни на что больше неспособно.
Вешать ты меня собралось?
Ты от сиськи мамкиной отцепись "вешатель" ср-ный.
показати весь коментар
14.05.2021 22:02 Відповісти
Кацап,ти щось дуже сміливий,мабуть ти дружина Ківи?
показати весь коментар
14.05.2021 22:07 Відповісти
Нет чмо зебильное, кива это исключительно твой уровень.
Такой же интеллектуал как и ты, но спинной мозг работает нормально.
А теперь пошло вон.
показати весь коментар
14.05.2021 22:10 Відповісти
А до чого тут «как победить « ? Тема коференціі була - "Пути реинтеграции оккупированных территорий" Источник: https://censor.net/ru/n3265414
показати весь коментар
14.05.2021 21:48 Відповісти
"как пабєдіть" він не розповідав - робив зі своїм полком, але зєльоним його варіант не підходить, патамуша нада ПРОСТО ПЄРЄСТАТЬ СТРЄЛЯТЬ, а він, навпаки, пропонуєстрєлять, правда, влучно.
показати весь коментар
15.05.2021 10:52 Відповісти
Все правильно.
показати весь коментар
14.05.2021 21:39 Відповісти
Зачем ляпать языком.Теперь они ещё больше захотят вернуться.
показати весь коментар
14.05.2021 21:41 Відповісти
Хто в них питатиме?
показати весь коментар
14.05.2021 21:45 Відповісти
Действовать надо умнее, может даже и хитрее. Время лихих кавалерийских атак прошло.
показати весь коментар
14.05.2021 21:53 Відповісти
https://censor.net/ru/user/126283 Шутка?
показати весь коментар
15.05.2021 00:02 Відповісти
их с двумя паспортами никто и не ждет , пусть не возвращаются. Население или помогает или драпает. Важна территория.
показати весь коментар
14.05.2021 22:14 Відповісти
Ні чого не робити,залишити як є,бо їх з тієї резервації до України випускати не треба.
показати весь коментар
14.05.2021 21:46 Відповісти
Правильно все сказано. Вот только для Большой Грязной Политики это кость в горле.
показати весь коментар
14.05.2021 21:47 Відповісти
Гут , все як треба розписав
показати весь коментар
14.05.2021 21:49 Відповісти
хорошо сказал Жорин, алэ высокоточные ракеты сказали бы точнее !
показати весь коментар
14.05.2021 21:50 Відповісти
Прочитав... Повернувся до тієї частини, де йдеться про те ХТО це сказав... Здалося, що найвеличніший, бо той теж увесь час каже як повинно бути, але ще жодного разу не сказав, як він того досягне.
Програми дій жодна популітсична курва не дає, а лише змальовує кінцевий результат. А на питання "яким чином цього досягнути", "що треба зробити для досягнення", "які наслідки будуть для людей" вони не відповідають ніколи!
Програми дій немає, не було і, скоріш за все, не буде лише тому, що вони не знають: що робити з отриманою владою! Як у фільмі "Балада о доблєстном рьіцарє Айвенго", коли шут втік до лісу і сказав: "Всю жизнь мєчтал о свободє, а тєпєрь нє знаю, что с нєй дєлать!"
показати весь коментар
14.05.2021 21:53 Відповісти
Выборы через 18 лет после(!) деоккупации - в принципе логическое решение.......
показати весь коментар
14.05.2021 21:58 Відповісти
* Логичное.
показати весь коментар
15.05.2021 01:17 Відповісти
Сомневаюся, через сколько ещё поколений "путем переговоров" освободят те территории, как бы потом не было - "сколько волка не корми.......". Пропаганда ненависти к Украине может укорениться на генном уровне.
показати весь коментар
15.05.2021 07:06 Відповісти
в обчем и целом придерживаюсь такой же точки зрения что все знают как правильно но никто
не может и не знает как это сделать...... но зачем предъявлять претензии человеку не из поли
тики он в принципе такой же как мы - понимает как должно быть а из политиков нужно выжы-
мать то что нужно нам а не то что удобно им...... если не получается выжимать то нужно вы-
бивать.
показати весь коментар
14.05.2021 22:08 Відповісти
Чем их заманивали в парашу тем и надо выманивать. Экономическое развитие страны, повышение уровня жизни. Они сами будут рваться вернуться под юрисдикцию Украины. Поражение в правах должны получить только те, кто это заслужил. (и сдавать друг друга они будут наперегонки, главное разобраться правильно в том потоке помоев). Но то что творит зешобла у власти никак не привлекает ордловцев.
показати весь коментар
14.05.2021 22:12 Відповісти
не смешите повышение уровня жизни на рефии. В Украине зарплаты больше чем там.
показати весь коментар
14.05.2021 22:16 Відповісти
Я про повышение уровня жизни на параше и не писал.
показати весь коментар
14.05.2021 22:25 Відповісти
Он все правильно говорит. Но ведь Крым рашенфашисты не отдадут, это ведь их военная база и контроль над огромной территорией, включая Черное и Азовское море. И над Украиной тоже, и над всеми, кто на другом берегу Черного моря.
показати весь коментар
14.05.2021 22:19 Відповісти
Ну, там же, как правило проживает население которое скучает за ссср, давайте и поступим с ними как в ссср- сперва все население ордло должно пройти через мельчайшие"сита" фильтрационных лагерей, за малейшее сотрудничество с оккупантами-поражение в правах, запрет на выезд,принудительные работы по восстановлению всей инфраструктуры и тд.За более серьезные преступления- реальный срок в лагерях и пусть восстанавливают все, что было разрушено. Депортация на расею обладателей расеянских паспортов с автоматическим лишением украинского гражданства и, разумеется, никаких выборов как минимум в течении стольких лет, сколько длилась оккупация.
показати весь коментар
14.05.2021 22:33 Відповісти
Ні, 7 чи 9 років це мало - років 12 неможна на Донбасі вибори проводити, це мінімум
показати весь коментар
14.05.2021 22:38 Відповісти
как по мне, то и вообще после 25 лет.
показати весь коментар
14.05.2021 22:42 Відповісти
Именно этим и пугают рашисты донбасян. Так что Ваш вариант неприемлем. А про выборы... Ну так посмотрите что наголосовали на крайних выборах, теперь сдыхаться не можем.
показати весь коментар
14.05.2021 23:38 Відповісти
ГАРНІ СЛОВА, А БИ НЕ ПОПУЛІЗМ ПУСТИЙ
18 років без виборів на Донбасі після видворення кацапів і сепарів - це держнеобхідність, а не прикол.
показати весь коментар
14.05.2021 22:34 Відповісти
А про Крим думаю хай буде Кримо Татарська республіка чи Кримо Татарська область, про зменшену автономість це правда, час показав що кримчанам великої автономії давати не можна
показати весь коментар
14.05.2021 22:36 Відповісти
Для начала в Украине должна власть Украинская появиться, а потом будет победа.
показати весь коментар
14.05.2021 22:44 Відповісти
А вот это в самую точку.
показати весь коментар
14.05.2021 23:34 Відповісти
крыму никакой автономии, особенно после всяких "референдумов"
показати весь коментар
15.05.2021 00:05 Відповісти
Сказано: "По его словам, после возвращения в состав Украины...". Те территории и так в составе Украины, но не под контролем Украины.Источник: https://censor.net/ru/n3265414
показати весь коментар
15.05.2021 00:08 Відповісти
Насчет Крымской области сказано правильно. На данном этапе единственно правильный вариант.
показати весь коментар
15.05.2021 00:10 Відповісти
То є дуже вірні пропозиції. Вони патріотичні і відповідають довгостроковим інтересам України.
показати весь коментар
15.05.2021 01:44 Відповісти
І кардинально відрізняються від "платформи примирення", на якій хотів "в*їхати" в політику один обісцяний мен