11541 відвідувач онлайн
36 340 81

Богдан - Арахамії: "Щоб їх підвищити, треба вас повісити"

На це звернув увагу головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Коротке, але змістовне обговорення розгорнулося у Фейсбуці під постом, в якому заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді повідомила про звільнення за власним бажанням.

"Дякуємо за круту роботу. Чекаємо тебе після відпочинку на підвищення", - написав Арахамія.

"Щоб їх підвищити, треба вас повісити", - відгукнувся Богдан.

"Удвічі смішно, тому що саме Богдан привів Арахамію у владу і домігся його призначення на пост глави фракції. Але тепер погляди трохи змінилися", - прокоментував Бутусов.

Богдан - Арахамії: Щоб їх підвищити, треба вас повісити 01

Топ коментарі
+45
не важно о чем спорили, - но пан Богдан должен висеть на соседней гилляке.
показати весь коментар
17.05.2021 20:20 Відповісти
+21
Жабагадюкінг!

Богдан - Арахамии: "Чтобы их повысить, надо вас повесить" - Цензор.НЕТ 8277
показати весь коментар
17.05.2021 20:27 Відповісти
+19
Богдан - Арахамії: "Щоб їх підвищити, треба вас повісити" - Цензор.НЕТ 6953
показати весь коментар
17.05.2021 20:49 Відповісти

Завантаження...